Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Лише вісім з 77-ми поданих проектів готові отримати кошти на поворотній основі по програмі «Питна вода» Роздрукувати

Відбулося засідання обласної конкурсної комісії з питань розподілу та використання коштів обласного бюджету. Розглядали  і ті, що надаються на поворотній основі, передбачені на виконання заходів, зазначених в обласній програмі «Питна вода»
На конкурсну комісію подали 77 проектів. Однак лише 8 з них підтвердили свою готовність отримати кошти на поворотній основі. Процедура така: 50% фінансують громади, 50% надає обласний бюджет під 6% річних від обласного Фонду сприяння інвестиціям та будівництву. Члени комісії одноголосно підтримали всі 8 проектів у Калинівському, Жмеринському, Крижопільському, Мурованокуриловецькому, Немирівському, Оратівському та Тульчинському районах.
Голова постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов разом з головою постійної комісії Вінницької обласної ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Андрієм Мельником внесли пропозицію компенсувати 15% коштів за рахунок обласного бюджету на безповоротній основі. 

- Будемо вносити зміни в рішення минулої сесії,  щоб повернути 15% безповоротної допомоги, - зазначив Андрій Ковальов. -  На комісії з  питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження ми саме так і вирішили, але на сесію було винесене інший проект рішення.

Пропозиція була підтримана і за процедурою її необхідно внести на розгляд профільних комісій з наступним розглядом на черговій сесії Вінницької обласної ради.

Повернутись Створено: 29 липня 2016 року, 15:50 Переглядів: 1124

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація