Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Лише вісім з 77-ми поданих проектів готові отримати кошти на поворотній основі по програмі «Питна вода» Роздрукувати

Відбулося засідання обласної конкурсної комісії з питань розподілу та використання коштів обласного бюджету. Розглядали  і ті, що надаються на поворотній основі, передбачені на виконання заходів, зазначених в обласній програмі «Питна вода»
На конкурсну комісію подали 77 проектів. Однак лише 8 з них підтвердили свою готовність отримати кошти на поворотній основі. Процедура така: 50% фінансують громади, 50% надає обласний бюджет під 6% річних від обласного Фонду сприяння інвестиціям та будівництву. Члени комісії одноголосно підтримали всі 8 проектів у Калинівському, Жмеринському, Крижопільському, Мурованокуриловецькому, Немирівському, Оратівському та Тульчинському районах.
Голова постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов разом з головою постійної комісії Вінницької обласної ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Андрієм Мельником внесли пропозицію компенсувати 15% коштів за рахунок обласного бюджету на безповоротній основі. 

- Будемо вносити зміни в рішення минулої сесії,  щоб повернути 15% безповоротної допомоги, - зазначив Андрій Ковальов. -  На комісії з  питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження ми саме так і вирішили, але на сесію було винесене інший проект рішення.

Пропозиція була підтримана і за процедурою її необхідно внести на розгляд профільних комісій з наступним розглядом на черговій сесії Вінницької обласної ради.

Повернутись Створено: 29 липня 2016 року, 15:50 Переглядів: 994

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація