Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Лісівники Вінниччини відзначили професійне свято Роздрукувати

15 вересня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий привітав співробітників обласного комунального підприємства «Віноблагроліс» з професійним святом – Днем працівника лісу. Участь в урочистостях взяли заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач, депутат обласної Ради Ілля Гуменчук, Калинівський міський голова Василь Поліщук, керівники дочірніх підприємств Віноблагролісу.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників та захисниць, які віддали своє життя за незалежність України.

Генеральний директор комунального підприємства Анатолій Іванець привітав колег з професійним святом.

– Бажаю, щоб у ваших родинах було усе гаразд. Щоб найскоріше настав мир у нашій країні, – сказав Анатолій Іванець. – Ми дуже цінуємо усю ту допомогу, яка надходить від депутатів обласної Ради, від керівництва громади. Нині спільно працюємо на перемогу та розвиток нашої Вінниччини.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий подякував керівництву і колективу Віноблагролісу за щоденну кропітку роботу.

– Підприємство працює ефективно. Про це свідчать фінансові результати. У переддень вашого свята дякую за ту роботу, яку ви робите, – підкреслив Вячеслав Соколовий. – Робота у лісовому господарстві – це поклик серця. За можливість працювати – велика подяка ЗСУ, силам оборони, і тим вашим колегам, які захищають Україну.

Вячеслав Соколовий та Анатолій Ткач вручили Почесні Грамоти обласної Ради та обласної військової адміністрації кращим керівникам та колективам дочірніх підприємств Віноблагролісу.

Повернутись Створено: 15 вересня 2023 року, 15:30

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація