Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Лісівників області привітали із прийдешнім святом Роздрукувати

Напередодні професійного свята працівників лісового господарства голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав лісівників області із прийдешнім святом. Так, з нагоди Дня лісівника в обласному комунальному підприємстві «Віноблагроліс» відбулись урочисті збори. До вітань також долучилися директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук та виконувач обов’язків начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко.

Зі вступним словом до працівників підприємства звернувся генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець, який розповів про діяльність підприємства та головні напрями ведення лісового господарства в області.

– Щодня кожен з працівників нашого підприємства робить все, аби збільшити коефіцієнт лісистості у Вінницькій області, щоб думка населення про роботу лісівників змінювалась в кращу сторону, адже результати нашої роботи помітні лише через декілька років, – зазначив Анатолій Іванець. – Кожен з присутніх в залі забезпечує раціональне використання лісу для потреб людини і прикладає максимум зусиль для збереження лісів для наступних поколінь. Ми працюємо, щоб наші ліси шуміли, щоб люди з кожним роком розуміли, що лісівники працюють на благо лісового господарства області.  

– Тішать результати вашої діяльності, робота ваших колективів. Ми всі із самого дитинства знаємо, що таке ліс і знаємо як непросто і довготривало його вирощувати, – сказав Анатолій Олійник. – Те, що сьогодні маємо –результат роботи десятки років і те, що ми сьогодні робимо, – це перспектива на наступні десятки років.Пройшло 18 років від створення вашого підприємства. Кожен із вас протягом цих років приклав свої сили для того, щоб зазеленіло не одне дерево – ви засадили цілі ліси.

Анатолій Дмитрович зазначив, що обласна Рада у 2017 році своїм рішенням прийняла обласну «Програму розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс», підвищення лісистості і озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу у культурно-освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки».

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми впродовж 5 років – 293 млн 004 тисячі 800 грн.

У плані на 2019 рік з уточненнями передбачено 5 млн грн, профінансовано 1 млн 132 тис грн.

– Депутати обласної Ради також долучаються до вашої справи, підтримуючи зміни до програм, – сказав Анатолій Олійник.

Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації нагородили кращих працівників підприємства та колективи лісових господарств районів. Крім того, працівники лісового господарства отримали грамоти від Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Повернутись Створено: 12 вересня 2019 року, 15:54 Переглядів: 436

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація