23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Лісівників області привітали із прийдешнім святом Роздрукувати

Напередодні професійного свята працівників лісового господарства голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав лісівників області із прийдешнім святом. Так, з нагоди Дня лісівника в обласному комунальному підприємстві «Віноблагроліс» відбулись урочисті збори. До вітань також долучилися директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук та виконувач обов’язків начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко.

Зі вступним словом до працівників підприємства звернувся генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець, який розповів про діяльність підприємства та головні напрями ведення лісового господарства в області.

– Щодня кожен з працівників нашого підприємства робить все, аби збільшити коефіцієнт лісистості у Вінницькій області, щоб думка населення про роботу лісівників змінювалась в кращу сторону, адже результати нашої роботи помітні лише через декілька років, – зазначив Анатолій Іванець. – Кожен з присутніх в залі забезпечує раціональне використання лісу для потреб людини і прикладає максимум зусиль для збереження лісів для наступних поколінь. Ми працюємо, щоб наші ліси шуміли, щоб люди з кожним роком розуміли, що лісівники працюють на благо лісового господарства області.  

– Тішать результати вашої діяльності, робота ваших колективів. Ми всі із самого дитинства знаємо, що таке ліс і знаємо як непросто і довготривало його вирощувати, – сказав Анатолій Олійник. – Те, що сьогодні маємо –результат роботи десятки років і те, що ми сьогодні робимо, – це перспектива на наступні десятки років.Пройшло 18 років від створення вашого підприємства. Кожен із вас протягом цих років приклав свої сили для того, щоб зазеленіло не одне дерево – ви засадили цілі ліси.

Анатолій Дмитрович зазначив, що обласна Рада у 2017 році своїм рішенням прийняла обласну «Програму розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс», підвищення лісистості і озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу у культурно-освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки».

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми впродовж 5 років – 293 млн 004 тисячі 800 грн.

У плані на 2019 рік з уточненнями передбачено 5 млн грн, профінансовано 1 млн 132 тис грн.

– Депутати обласної Ради також долучаються до вашої справи, підтримуючи зміни до програм, – сказав Анатолій Олійник.

Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації нагородили кращих працівників підприємства та колективи лісових господарств районів. Крім того, працівники лісового господарства отримали грамоти від Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Повернутись Створено: 12 вересня 2019 року, 15:54 Переглядів: 275

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація