Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівництво області відзначило кращих краян нагородами “Людина року”, почесними грамотами і занесенням на Дошку Пошани “Праця і звитяга вінничан” Роздрукувати

21 серпня в приміщенні облдержадміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження керівництвом області та міста кращих вінничан Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, вручення свідоцтв про занесення на обласну Дошку пошани «Праця і звитяга вінничан», вручення нагород переможцям обласного конкурсу «Людина року» з нагоди 24-ї річниці незалежності України .

Участь у церемонії взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, учасники бойових дій у зоні АТО, волонтери, громадські діячі, кращі працівники області, які є гордістю і окрасою нашого подільського краю.  

Керівництво області і міста привітало учасників церемонії з прийдешнім Днем незалежності України.

- Напередодні найвеличнішого державного свята – Дня незалежності України, я щиро вітаю вас із цією прекрасною подією, 24-ю річницею нашої держави. У цій залі знаходяться найкращі вінничани, переможці у різних номінаціях. Ці винагороди – це визнання, а за цим визнанням – важка і відповідальна праця кожного з вас, праця в ім’я України, в ім’я благополуччя і добра ваших родин, всього українського народу. Сердечно вітаю вас із святом - днем народження української держави. Хочу побажати вам і вашим рідним здоров’я, довголіття, добра, благополуччя. Бажаю усім нам миру, але що важливо – миру переможного. Нехай Господь Бог допомагає вам в усіх ваших добрих справах. Слава Україні, - звернувся до присутніх у залі голова обласної Ради Сергій Свитко.   

За тим голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов вручили нагороди, свідоцтва, дипломи і відзнаки кращим вінничанам, колективам області та 22-ом переможцям в різних номінаціях конкурсу “Людина року” у 2015 році.

Середе нагороджених цього дня було чимало учасників бойових дій на сході України, а також волонтерів та громадських діячів, які своїми діями наближають нашу перемогу над російським агресором, роблять свій посильний внесок у розбудову могутньої і заможної української національної держави.

Для учасників урочистостей також було організовано концертно-розважальну програму на патріотичну тематику.

Повернутись Створено: 21 серпня 2015 року, 19:11 Переглядів: 1504

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація