5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Головашич подарувала своєму сімейному лікарю захисний костюм Роздрукувати

Депутати обласної Ради також долучаються до боротьби з пандемією. Людмила Головашич на своїй сторінці у Фейсбук розповіла про свого сімейного лікаря.

– Нам пощастило із сімейним лікарем, Світлана Вікторівна – фахівець, інфекціоніст, але у світлі останніх змін, стала сімейним лікарем, – написала депутатка. – Вона з вірусами давно знайома і ми цілком довіряємо їй своє здоров‘я. Тому, ми привітали її смачними пасочками. І, звісно, забезпечили костюмами – надійними та якісними (до речі, пошиті у Вінницькій області та за усіма стандартами), миються, обробляються, захищають.

Своєю чергою сімейна лікарка Світлана Григоренко відповіла:

– Зазвичай, лікар турбується про життя та здоров‘я своїх пацієнтів. Але в теперішній нелегкий час, трапляється й навпаки. Перед Великоднем отримала несподіваний і такий необхідний подарунок від моєї пацієнтки, депутата обласної Ради Людмили Головашич.

Депутатка додала, що також передала захисні комплекти і антисептик відділенню швидкої допомоги Ладижинського міського територіального медичного об'єднання загалом на суму понад 10 000 грн.

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 22 квітня 2020 року, 17:34
Оновлено: 22 квітня 2020 року, 19:04
Переглядів: 101

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація