Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Куликівська надає пропозиції щодо покращення матеріально-технічної бази закладів освіти Козятина Роздрукувати

– Минулого року на капітальний ремонт дахів, заміну вікон, на ремонт приміщень закладів освіти було виділено рекордну для Козятина суму –близько 5 мільйонів гривень,– повідомила депутат обласної Ради Людмила Куликівська.

За її словами, вона систематично звертається до Козятинської міської ради з пропозиціями щодо поліпшення матеріально-технічної бази закладів освіти.

– Звісно, мені допомагає те, що я є депутатом обласної Ради. Оскільки я сама є завідувачем дошкільного закладу, то минулого року тут було відкрито дві нових групи для 50 дітей. Лише один проект на будівництво нового дитячого закладу коштує близько 1 мільйона гривень. Зрозуміло, що для Козятина це великі гроші,– розповіла Людмила Куликівська.

Як зазначила депутат, за допомогою до неї звертається багато мешканців міста. Нещодавно вона передала одній родині, у будинку якої була пожежа, 50 листів шиферу. Крім того, Людмила Миколаївна переймається питанням облаштування проїжджої частини доріг тротуарами. Адже ці заходи унеможливлять травмування дітей під час відвідування школи.

Повернутись Створено: 20 вересня 2017 року, 17:08 Переглядів: 807

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація