23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Куликівська надає пропозиції щодо покращення матеріально-технічної бази закладів освіти Козятина Роздрукувати

– Минулого року на капітальний ремонт дахів, заміну вікон, на ремонт приміщень закладів освіти було виділено рекордну для Козятина суму –близько 5 мільйонів гривень,– повідомила депутат обласної Ради Людмила Куликівська.

За її словами, вона систематично звертається до Козятинської міської ради з пропозиціями щодо поліпшення матеріально-технічної бази закладів освіти.

– Звісно, мені допомагає те, що я є депутатом обласної Ради. Оскільки я сама є завідувачем дошкільного закладу, то минулого року тут було відкрито дві нових групи для 50 дітей. Лише один проект на будівництво нового дитячого закладу коштує близько 1 мільйона гривень. Зрозуміло, що для Козятина це великі гроші,– розповіла Людмила Куликівська.

Як зазначила депутат, за допомогою до неї звертається багато мешканців міста. Нещодавно вона передала одній родині, у будинку якої була пожежа, 50 листів шиферу. Крім того, Людмила Миколаївна переймається питанням облаштування проїжджої частини доріг тротуарами. Адже ці заходи унеможливлять травмування дітей під час відвідування школи.

Повернутись Створено: 20 вересня 2017 року, 17:08 Переглядів: 621

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація