6 серпня, о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) з відеотрансляцією на сайті відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  

                                                                                                                        

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Людмила Куликівська взяла участь у Громадсько-експертній раді з питань освіти Роздрукувати

У Києві відбулося засідання Громадсько-експертної ради з питань освіти. У її роботі взяли участь представники «Українського об’єднання патріотів», а також учителі, вихователі, директори, завідувачі шкіл і дошкільних навчальних закладів з 20 областей України. Участь у засіданні  взяла депутат обласної Ради,  завідувач дошкільним закладом міста Козятина Людмила Куликівська.

На зібранні обговорили пропозиції щодо внесення змін до законодавства в освітній сфері, зокрема, щодо діяльності опорних шкіл. Відповідний законопроект наразі розробляє народний депутат України Ірина Констанкевич.

За її словами, опорні школи почали створювати наприкінці 2015 року, однак діяльність таких закладів досі не регламентує жодний законодавчий акт.

– Ми розуміємо, що треба напрацювати законодавство для таких навчальних закладів. Хто, як не ми, маючи потужну громадсько-експертну раду фахівців у цьому середовищі, може взяти на себе відповідальність за закон про опорні школи, – наголосила Ірина Констанкевич. – Майбутній закон має корелювати з реформою освіти й децентралізацією. Опорні школи необхідно відкривати відповідно до розподілу освітніх округів для забезпечення рівного доступу до освіти дітей з усіх регіонів.

– На засіданні були присутні практики. Ми обговорили багато питань, зокрема про опорні школи, про проблеми дошкільної освіти. Є багато напрацювань в галузі освіти, і всі ці напрацювання – позитивні і могли б реально поліпшити систему освіти, – зазначила Людмила Куликівська.

У Верховній Раді України зареєстровано близько десяти законодавчих ініціатив у освітній сфері щодо фінансування професійно-технічної, фахової передвищої освіти та підвищення кваліфікації вчителів, харчування дітей-чорнобильців.

Повернутись Створено: 22 березня 2018 року, 10:54 Переглядів: 627

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація