Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Куликівська взяла участь у Громадсько-експертній раді з питань освіти Роздрукувати

У Києві відбулося засідання Громадсько-експертної ради з питань освіти. У її роботі взяли участь представники «Українського об’єднання патріотів», а також учителі, вихователі, директори, завідувачі шкіл і дошкільних навчальних закладів з 20 областей України. Участь у засіданні  взяла депутат обласної Ради,  завідувач дошкільним закладом міста Козятина Людмила Куликівська.

На зібранні обговорили пропозиції щодо внесення змін до законодавства в освітній сфері, зокрема, щодо діяльності опорних шкіл. Відповідний законопроект наразі розробляє народний депутат України Ірина Констанкевич.

За її словами, опорні школи почали створювати наприкінці 2015 року, однак діяльність таких закладів досі не регламентує жодний законодавчий акт.

– Ми розуміємо, що треба напрацювати законодавство для таких навчальних закладів. Хто, як не ми, маючи потужну громадсько-експертну раду фахівців у цьому середовищі, може взяти на себе відповідальність за закон про опорні школи, – наголосила Ірина Констанкевич. – Майбутній закон має корелювати з реформою освіти й децентралізацією. Опорні школи необхідно відкривати відповідно до розподілу освітніх округів для забезпечення рівного доступу до освіти дітей з усіх регіонів.

– На засіданні були присутні практики. Ми обговорили багато питань, зокрема про опорні школи, про проблеми дошкільної освіти. Є багато напрацювань в галузі освіти, і всі ці напрацювання – позитивні і могли б реально поліпшити систему освіти, – зазначила Людмила Куликівська.

У Верховній Раді України зареєстровано близько десяти законодавчих ініціатив у освітній сфері щодо фінансування професійно-технічної, фахової передвищої освіти та підвищення кваліфікації вчителів, харчування дітей-чорнобильців.

Повернутись Створено: 22 березня 2018 року, 10:54 Переглядів: 439

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація