13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Людмила Куликівська взяла участь у Громадсько-експертній раді з питань освіти Роздрукувати

У Києві відбулося засідання Громадсько-експертної ради з питань освіти. У її роботі взяли участь представники «Українського об’єднання патріотів», а також учителі, вихователі, директори, завідувачі шкіл і дошкільних навчальних закладів з 20 областей України. Участь у засіданні  взяла депутат обласної Ради,  завідувач дошкільним закладом міста Козятина Людмила Куликівська.

На зібранні обговорили пропозиції щодо внесення змін до законодавства в освітній сфері, зокрема, щодо діяльності опорних шкіл. Відповідний законопроект наразі розробляє народний депутат України Ірина Констанкевич.

За її словами, опорні школи почали створювати наприкінці 2015 року, однак діяльність таких закладів досі не регламентує жодний законодавчий акт.

– Ми розуміємо, що треба напрацювати законодавство для таких навчальних закладів. Хто, як не ми, маючи потужну громадсько-експертну раду фахівців у цьому середовищі, може взяти на себе відповідальність за закон про опорні школи, – наголосила Ірина Констанкевич. – Майбутній закон має корелювати з реформою освіти й децентралізацією. Опорні школи необхідно відкривати відповідно до розподілу освітніх округів для забезпечення рівного доступу до освіти дітей з усіх регіонів.

– На засіданні були присутні практики. Ми обговорили багато питань, зокрема про опорні школи, про проблеми дошкільної освіти. Є багато напрацювань в галузі освіти, і всі ці напрацювання – позитивні і могли б реально поліпшити систему освіти, – зазначила Людмила Куликівська.

У Верховній Раді України зареєстровано близько десяти законодавчих ініціатив у освітній сфері щодо фінансування професійно-технічної, фахової передвищої освіти та підвищення кваліфікації вчителів, харчування дітей-чорнобильців.

Повернутись Створено: 22 березня 2018 року, 10:54 Переглядів: 511

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація