Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Щербаківська: „Лодзинське воєводство є прикладом проведення реформи децентралізації” Роздрукувати

12-15 грудня вінницька делегація взяла участь в поїздці до Лодзинського воєводства Республіки Польща. Під керівництвом першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської депутати облради Григорій Зозуля та Сергій Лановик, представники обласної, районних рад, сільські та селищні голови, члени обласної Асоціації органів місцевого самоврядування відвідали гміну Мощеніце та місто Пйотркув.  

Гміна презентувала головні цілі своєї діяльності та взаємодію з органами місцевого самоврядування в найбільш важливих напрямах діяльності. Важливим аспектом була демонстрація завдань, які здійснюють окремі інституції гміни, та в якій мірі вони співпрацюють з іншими державними органами. Також були висвітлені питання проведення адміністративної реформи в Польщі в 1990 році.

Крім того, учасники делегації ознайомились з роботою адміністративних одиниць гміни. Відвідали місцеву лікарню, прозорий офіс, управу повіту та окружний офіс Пйотркув.

– Дійсно, Лодзинське воєводство Республіки Польща можна вважати найбільш показовим щодо проведення реформ територіального устрою та децентралізації, – зазначила Людмила Щербаківська під час візиту. – Вінниччина в повній мірі може, співпрацюючи з воєводством, переймати досвід, опробований поляками ще у 1990 році.

Вінницька делегація відвідала Лодзинську агенцію регіонального розвитку, Національний інститут місцевого самоврядування та Технічний університет у Лодзі. В університеті відбулась презентація проекту „Кожне місце має свою власну історію”, що проводиться викладачами та студентами за участю українських міських рад. Варто зазначити, що у виші навчаються і українські студенти, що також дозволяє отримувати передовий досвід для реалізації його на теренах нашої країни.

 

 

Повернутись Створено: 16 грудня 2016 року, 13:22 Переглядів: 1100

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація