Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська: „Сучасне мистецтво поєднало Польщу та Україну” Роздрукувати

1 квітня у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка сучасного мистецтва Польщі „Простір наявності”. Виставка організована спільно з інститутом  образотворчого мистецтва Університету ім. Яна Кохановського. Вінниця вже вдруге приймає митців з Кельце.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська завітала на відкриття виставки та виступила перед польською делегацією з вітальним словом.

На виставці представлено роботи 11 авторів. Розміщено 39 творів з різних технік мистецтва: живопис акрилом, цифровий друк, пастель, олійний живопис, розпис розчинником на плиті. На виставці представлені роботи докторантів і професорів Інситуту. Наприклад, професор Веслав Лючія у своїх роботах „Домашні обов’язки” відобразив реальні статистичні дані по Польщі виконання домашніх обов’язків жінок – чорний колір та чоловіків – білий колір. Крім того, відображена статистика родин в Польщі, десь є головною жінка, десь – чоловік, а  десь є паритет.

Першому заступнику голови Людмилі Щербаківській польська делегація вручила символічний подарунок – авторську роботу Люцини Гоздек, яка є авторкою тисяч ялинкових прикрас, що виробляються на родинній фабриці у Сташуві. Такі ж нагороди отримали директор обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька та директор обласного художнього музею Ілля Безбах.

Виставка має на меті популяризацію сучасного мистецтва Польщі на теренах України. Вона працюватиме до 25 квітня.

Повернутись Створено: 4 квітня 2016 року, 14:37 Переглядів: 1857

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація