Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська: «Альбом «Всі ми діти твої, Україно» - є візитівкою духовної України» Роздрукувати

10 лютого, в приміщенні готелю «Франція», відбулось урочисте відкриття презентації альбому "Всі ми діти твої, Україно" автором якого є народний художник України Володимир Козюк. У відкритті взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, міський голова Сергій Моргунов, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, депутати Вінницької обласної Ради Людмила Станіславенко та Жанна Дмитренко, представник проекту «Китай-Україна» Лю Юй Дань, виконавчий директор Національного конкурсу «Міс Україна» Ірина Копаниця, «Міс Україна-2016» Олександра Кучеренко, директор Національного проекту «Книга рекордів України» Олег Іваненко, представники міністерства культури та інші.

– В альбомі представлено українців як націю: позитивних, вродливих, чесних, справедливих, саме таких, за якими майбутнє  України, – зауважила Людмила Щербаківська у своєму виступі. - Також в альбомі є світлини найвродливіших жінок та дівчат нашої країни. Альбом є візитівкою духовної України. Це справжня подія для культури не тільки Вінниччини а й України.

Альбом світлин «Всі ми діти твої, Україно» представляє проект Володимира Козюка, який своїми творами налаштовує на позитивну хвилю впевненості у своїх силах, пам'яті роду і прагнення подолати всі перепони до світлої мети. Саме тому основними ознаками вибору світлин з його масштабного творчого доробку стали вишиванка і посмішка.

Володимир  Козюк  - народний художник України, відомий фотограф,  колекціонер і меценат, який проявляє свою громадську патріотичну позицію, шану до людей, історії та мистецьких традицій Поділля. Художник покладає багато зусиль на пізнання краю, відправляючись у численні дослідницькі та мистецькі експедиції, з яких привозить етнологічні відкриття, унікальні взірці народного мистецтва, живописні етюди та фотографії. Він є переможцем конкурсу на звання «Людина року» в номінації «Діяч культури і мистецтв», неодноразовий переможець загальноміського конкурсу «Покровитель культури». Встановив десять Національних рекордів України, автор більше сотні мистецьких заходів обласного, всеукраїнського, міжнародного рівня. Провів низку заходів, всеукраїнського та міжнародного значення в галузі культури. Представляв Україну на міжнародному форумі у Китаї серед 84 країн світу.

 

Повернутись Створено: 10 лютого 2017 року, 19:46 Переглядів: 740

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація