Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська: «Депутатам Вінницької та Чернівецької обласних рад необхідно ділитись досвідом роботи» Роздрукувати

1 грудня під час робочого візиту до Чернівецької обласної ради перший заступник голови Вінницької обласної Ради Людмила Щербаківська та голова фракції політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп» Григорій Зозуля взяли участь у черговій 9 сесії Чернівецької обласної ради VII скликання. Під керівництвом голови Чернівецької облради Івана Мунтяна депутати розглянули 33 питання порядку денного. Зокрема, народні обранці внесли зміни до обласного бюджету на 2016 рік, визнали бійцями-добровольцями осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету України, внесли зміни до перспективного плану формування територій громад Чернівецької області, розглянули низку депутатських запитів та звернень, ухвалили інші важливі рішення з актуальних питань життєдіяльності територіальних громад сіл, селищ та міст області. 

Голова Чернівецької обласної ради представив Людмилу Щербаківську усім присутнім на сесії та надав слово для виступу. У своїй промові Людмила Михайлівна зазначила, що депутатам Вінницької та Чернівецької обласних рад необхідно ділитись досвідом роботи, співпрацювати в написанні програм та проектів рішень, зокрема, тих, що будуть корисними для учасників АТО та їхніх сімей. Наприкінці виступу Людмила Щербаківська подякувала за запрошення до Чернівецької області та запросила представників місцевої облради відвідати Вінниччину.

Для довідки: Чернівецька обласна рада складається із 64 депутатів. В раді представлено 10 політичних сил, які об’єднані у фракції, та працює 11 постійних комісій. Голова – Мунтян Іван Миколайович (ВО «Батьківщина»), першй заступник – Маковецька Інга Степанівна (Радикальна партія Олега Ляшка), заступник голови – Мельничук Віталій Кузьмич (ВО «Свобода»). 

Повернутись Створено: 1 грудня 2016 року, 18:52 Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація