Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Щербаківська: «Десятилітня війна в Афганістані залишила невиліковну рану у наших душах» Роздрукувати

14 лютого відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення на Вінниччині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. У заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, очільники структурних підрозділів облдержадміністрації, учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці та громадськість.

Захід розпочався із  покладання гірлянди до пам’ятників полеглим воїнам-афганцям, учасникам Другої світової війни і героям АТО та вшанування полеглих хвилиною мовчання.

– Десятилітня війна в Афганістані залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто втратив друзів, синів чи батьків. До сьогодні болять серця солдатів та офіцерів, і пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи. Ми вважали, що більше ніколи не будуть гинути українці. Ми ніколи не думали, що будемо змушені взятись за зброю, захищаючи Україну на Сході, – зазначила Людмила Щербаківська у своєму виступі перед присутніми.

У ході зустрічі виступив голова обласної організації Української спілки ветеранів  Афганістану Петро Кирилішин, лунали авторські віршовані та пісенні твори.

Керівництво області нагородило учасників бойових дій Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 14 лютого 2017 року, 16:46 Переглядів: 691

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація