Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська: «Десятилітня війна в Афганістані залишила невиліковну рану у наших душах» Роздрукувати

14 лютого відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення на Вінниччині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. У заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, очільники структурних підрозділів облдержадміністрації, учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці та громадськість.

Захід розпочався із  покладання гірлянди до пам’ятників полеглим воїнам-афганцям, учасникам Другої світової війни і героям АТО та вшанування полеглих хвилиною мовчання.

– Десятилітня війна в Афганістані залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто втратив друзів, синів чи батьків. До сьогодні болять серця солдатів та офіцерів, і пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи. Ми вважали, що більше ніколи не будуть гинути українці. Ми ніколи не думали, що будемо змушені взятись за зброю, захищаючи Україну на Сході, – зазначила Людмила Щербаківська у своєму виступі перед присутніми.

У ході зустрічі виступив голова обласної організації Української спілки ветеранів  Афганістану Петро Кирилішин, лунали авторські віршовані та пісенні твори.

Керівництво області нагородило учасників бойових дій Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Повернутись Створено: 14 лютого 2017 року, 16:46 Переглядів: 811

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація