Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська: «Головною, незаперечною і неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава!» Роздрукувати

Сьогодні, 20 січня, за участю керівництва облдержадміністрації, обласної Ради, міської ради та громадськості області відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України. З вітальним словом перед присутніми виступили перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко, секретар міської ради Павло Яблонський.

– Релігійні свята, які ми відзначали напередодні, зігрівають добром і злагодою наші серця, вселяють надію на те, що майбутнє буде щасливим, завтрашній день буде радісним, а Україна – вільною й єдиною. Історичний досвід  постійно нагадує нам, що головною, незаперечною і неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності наша сила, – підкреслила Людмила Щербаківська у своєму виступі.

З нагоди свята кращих вінничан було відзначено державними, урядовими нагородами та Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради. За вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави були нагороджені учасники Революції Гідності, учасники антитерористичної операції: Віталій Дубонос, Олександр Заворітний, Микола Казаков, Віталій Перкун, Роман Смішний, Іван Ребар, Євген Зварикін, Петро Канонік, Сергій Петрук, Михайло Фрик, Олександр Кубенко, меценати, волонтери, очільники громадських організацій, працівники обласних та районних органів місцевого самоврядування, працівники медичної та педагогічної галузей, активні громадські діячі.

Довідково: щороку 22 січня, в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулось в 1919 році, українці відзначають День Соборності України.

Понад 90 років тому відбулась подія, яка залишила глибокий слід в історичній пам'яті українського народу. Цій даті судилось навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

Повернутись Створено: 20 січня 2017 року, 17:27
Оновлено: 20 січня 2017 року, 14:59
Переглядів: 751

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація