Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Щербаківська: Громадська рада при Вінницькій обласній Раді – це еліта Вінниччини Роздрукувати

19 лютого під головуванням Наталії Морозової відбулося засідання Громадської ради при Вінницькій обласній Раді. Участь у засіданні взяла перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

На розгляд порядку денного зборів винесено 7 питань. Серед них розглянуті питання внесення змін до регламенту Громадської ради; затвердження голів 13 комісій, що утворені, відповідно до постійних комісій обласної Ради; затвердження плану роботи комісій тощо. Голова Ради Наталія Морозова наголосила на тісній співпраці з постійними комісіями обласної Ради.

Крім того, відбулося представлення та голосування щодо вступу нових 20 громадських організацій до Громадської Ради. Наразі вона нараховує 122 організації. Під час зборів  обговорили та затвердили створення експертної групи Громадської ради при обласній Раді з питань діяльності Ради.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська у своєму виступі зазначила про необхідність тісної співпраці комісій Громадської Ради з постійними комісіями обласної Ради. Адже це дасть можливість у своїх рішеннях відображати думку громадськості, що буде висловлена через спільні напрацювання проектів. Окремо зупинилася на діяльності Громадської ради та її активної позиції у заходах, що проводяться за участю обласної Ради.

Насамкінець Громадська Рада обговорила питання створення офіційного сайту Ради та його наповнення, що дасть можливість оперативно висвітлювати діяльність Ради на теренах Вінниччини.

Повернутись Створено: 22 лютого 2016 року, 12:04 Переглядів: 1370

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація