Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська: Громадська рада при Вінницькій обласній Раді – це еліта Вінниччини Роздрукувати

19 лютого під головуванням Наталії Морозової відбулося засідання Громадської ради при Вінницькій обласній Раді. Участь у засіданні взяла перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

На розгляд порядку денного зборів винесено 7 питань. Серед них розглянуті питання внесення змін до регламенту Громадської ради; затвердження голів 13 комісій, що утворені, відповідно до постійних комісій обласної Ради; затвердження плану роботи комісій тощо. Голова Ради Наталія Морозова наголосила на тісній співпраці з постійними комісіями обласної Ради.

Крім того, відбулося представлення та голосування щодо вступу нових 20 громадських організацій до Громадської Ради. Наразі вона нараховує 122 організації. Під час зборів  обговорили та затвердили створення експертної групи Громадської ради при обласній Раді з питань діяльності Ради.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська у своєму виступі зазначила про необхідність тісної співпраці комісій Громадської Ради з постійними комісіями обласної Ради. Адже це дасть можливість у своїх рішеннях відображати думку громадськості, що буде висловлена через спільні напрацювання проектів. Окремо зупинилася на діяльності Громадської ради та її активної позиції у заходах, що проводяться за участю обласної Ради.

Насамкінець Громадська Рада обговорила питання створення офіційного сайту Ради та його наповнення, що дасть можливість оперативно висвітлювати діяльність Ради на теренах Вінниччини.

Повернутись Створено: 22 лютого 2016 року, 12:04 Переглядів: 1710

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація