Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Людмила Щербаківська: Громадська рада при Вінницькій обласній Раді – це еліта Вінниччини Роздрукувати

19 лютого під головуванням Наталії Морозової відбулося засідання Громадської ради при Вінницькій обласній Раді. Участь у засіданні взяла перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

На розгляд порядку денного зборів винесено 7 питань. Серед них розглянуті питання внесення змін до регламенту Громадської ради; затвердження голів 13 комісій, що утворені, відповідно до постійних комісій обласної Ради; затвердження плану роботи комісій тощо. Голова Ради Наталія Морозова наголосила на тісній співпраці з постійними комісіями обласної Ради.

Крім того, відбулося представлення та голосування щодо вступу нових 20 громадських організацій до Громадської Ради. Наразі вона нараховує 122 організації. Під час зборів  обговорили та затвердили створення експертної групи Громадської ради при обласній Раді з питань діяльності Ради.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська у своєму виступі зазначила про необхідність тісної співпраці комісій Громадської Ради з постійними комісіями обласної Ради. Адже це дасть можливість у своїх рішеннях відображати думку громадськості, що буде висловлена через спільні напрацювання проектів. Окремо зупинилася на діяльності Громадської ради та її активної позиції у заходах, що проводяться за участю обласної Ради.

Насамкінець Громадська Рада обговорила питання створення офіційного сайту Ради та його наповнення, що дасть можливість оперативно висвітлювати діяльність Ради на теренах Вінниччини.

Повернутись Створено: 22 лютого 2016 року, 12:04 Переглядів: 1457

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація