Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Людмила Щербаківська: «Ми зобов’язані підтримувати творчу молодь Вінниччини» Роздрукувати

25 травня на Європейській площі Вінниці відбувся обласний фестиваль-виставка технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

Метою проведення  фестивалю є: підведення підсумків роботи технічних гуртків та творчих об’єднань учнів ПТНЗ; розвиток пізнавальних інтересів у певній галузі знань до технічної творчості, моделювання, винахідництва, сприяння інтелектуальному, емоційному та естетичному розвитку учнів; популяризація творчих технічних ідей; сприяння творчому розвитку особистості та обмін досвідом; підтримка талановитих учнів професійних навчальних закладів; здійснення професійної орієнтації учнівської молоді.

У заході взяли участь 1800 учнів з 31 державного професійно-технічного навчального закладу області. Учні навчальних закладів представляли кращі роботи, презентували свій заклад, проводили майстер-класи з роботи по металу, будівництва, транспорту і зв’язку, сільського господарства, декоративно-ужиткового мистецтва, сфери послуг, кухарської та кондитерської справи, торгівлі.

Фестиваль «Творча молодь Вінниччини» демонструє, за якими спеціальностями професійні навчальні заклади готують майбутніх фахівців та презентує творчі здобутки випускників. Однією з особливостей фестивалю є те, що він проходить щороку в той час, коли закінчується навчальний рік у загальноосвітніх закладах. Це дає можливість випускникам шкіл ознайомитися з професіями, які презентують професійні навчальні заклади та їх специфікою.

З цією метою на фестиваль запрошено школярів з Вінницького, Калинівського, Літинського, Немирівського, Тиврівського районів та м.Вінниці. Для них учні навчальних закладів влаштували профі-шоу, майстер-класи за професіями, демонстрацію міні-техніки, відеопрезентації та інше.

Привітати активну молодь прийшли заступник – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, перший заступник голови  обласної Ради Людмила Щербаківська, керівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Департаменту освіти міської ради, а також представники Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів та директори професійних училищ області.

Вітаючи присутніх Людмила Щербаківсьа  зазначила: «Участь у фестивалі стала гарним підсумком роботи всіх колективів училищ у напрямі розвитку творчих здібностей  учнів. Такі заходи сприяють популяризації творчих технічних ідей, підтримці талановитих учнів ПТНЗ, розвитку їх здібностей, активізації творчої діяльності їх наставників та обміну досвідом. Хочеться подякувати всім тим, хто взяв участь у фестивалі «Творча молодь Вінниччини» та побажати творчих здобутків, натхнення і перемог»

Завершився фестиваль показовими виступами учнів.

 

Повернутись Створено: 25 травня 2016 року, 16:39 Переглядів: 1024

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація