Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська: «Ми зобов’язані підтримувати творчу молодь Вінниччини» Роздрукувати

25 травня на Європейській площі Вінниці відбувся обласний фестиваль-виставка технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

Метою проведення  фестивалю є: підведення підсумків роботи технічних гуртків та творчих об’єднань учнів ПТНЗ; розвиток пізнавальних інтересів у певній галузі знань до технічної творчості, моделювання, винахідництва, сприяння інтелектуальному, емоційному та естетичному розвитку учнів; популяризація творчих технічних ідей; сприяння творчому розвитку особистості та обмін досвідом; підтримка талановитих учнів професійних навчальних закладів; здійснення професійної орієнтації учнівської молоді.

У заході взяли участь 1800 учнів з 31 державного професійно-технічного навчального закладу області. Учні навчальних закладів представляли кращі роботи, презентували свій заклад, проводили майстер-класи з роботи по металу, будівництва, транспорту і зв’язку, сільського господарства, декоративно-ужиткового мистецтва, сфери послуг, кухарської та кондитерської справи, торгівлі.

Фестиваль «Творча молодь Вінниччини» демонструє, за якими спеціальностями професійні навчальні заклади готують майбутніх фахівців та презентує творчі здобутки випускників. Однією з особливостей фестивалю є те, що він проходить щороку в той час, коли закінчується навчальний рік у загальноосвітніх закладах. Це дає можливість випускникам шкіл ознайомитися з професіями, які презентують професійні навчальні заклади та їх специфікою.

З цією метою на фестиваль запрошено школярів з Вінницького, Калинівського, Літинського, Немирівського, Тиврівського районів та м.Вінниці. Для них учні навчальних закладів влаштували профі-шоу, майстер-класи за професіями, демонстрацію міні-техніки, відеопрезентації та інше.

Привітати активну молодь прийшли заступник – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, перший заступник голови  обласної Ради Людмила Щербаківська, керівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Департаменту освіти міської ради, а також представники Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів та директори професійних училищ області.

Вітаючи присутніх Людмила Щербаківсьа  зазначила: «Участь у фестивалі стала гарним підсумком роботи всіх колективів училищ у напрямі розвитку творчих здібностей  учнів. Такі заходи сприяють популяризації творчих технічних ідей, підтримці талановитих учнів ПТНЗ, розвитку їх здібностей, активізації творчої діяльності їх наставників та обміну досвідом. Хочеться подякувати всім тим, хто взяв участь у фестивалі «Творча молодь Вінниччини» та побажати творчих здобутків, натхнення і перемог»

Завершився фестиваль показовими виступами учнів.

 

Повернутись Створено: 25 травня 2016 року, 16:39 Переглядів: 1143

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація