Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Щербаківська: «Ми зобов’язані підтримувати творчу молодь Вінниччини» Роздрукувати

25 травня на Європейській площі Вінниці відбувся обласний фестиваль-виставка технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

Метою проведення  фестивалю є: підведення підсумків роботи технічних гуртків та творчих об’єднань учнів ПТНЗ; розвиток пізнавальних інтересів у певній галузі знань до технічної творчості, моделювання, винахідництва, сприяння інтелектуальному, емоційному та естетичному розвитку учнів; популяризація творчих технічних ідей; сприяння творчому розвитку особистості та обмін досвідом; підтримка талановитих учнів професійних навчальних закладів; здійснення професійної орієнтації учнівської молоді.

У заході взяли участь 1800 учнів з 31 державного професійно-технічного навчального закладу області. Учні навчальних закладів представляли кращі роботи, презентували свій заклад, проводили майстер-класи з роботи по металу, будівництва, транспорту і зв’язку, сільського господарства, декоративно-ужиткового мистецтва, сфери послуг, кухарської та кондитерської справи, торгівлі.

Фестиваль «Творча молодь Вінниччини» демонструє, за якими спеціальностями професійні навчальні заклади готують майбутніх фахівців та презентує творчі здобутки випускників. Однією з особливостей фестивалю є те, що він проходить щороку в той час, коли закінчується навчальний рік у загальноосвітніх закладах. Це дає можливість випускникам шкіл ознайомитися з професіями, які презентують професійні навчальні заклади та їх специфікою.

З цією метою на фестиваль запрошено школярів з Вінницького, Калинівського, Літинського, Немирівського, Тиврівського районів та м.Вінниці. Для них учні навчальних закладів влаштували профі-шоу, майстер-класи за професіями, демонстрацію міні-техніки, відеопрезентації та інше.

Привітати активну молодь прийшли заступник – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, перший заступник голови  обласної Ради Людмила Щербаківська, керівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Департаменту освіти міської ради, а також представники Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів та директори професійних училищ області.

Вітаючи присутніх Людмила Щербаківсьа  зазначила: «Участь у фестивалі стала гарним підсумком роботи всіх колективів училищ у напрямі розвитку творчих здібностей  учнів. Такі заходи сприяють популяризації творчих технічних ідей, підтримці талановитих учнів ПТНЗ, розвитку їх здібностей, активізації творчої діяльності їх наставників та обміну досвідом. Хочеться подякувати всім тим, хто взяв участь у фестивалі «Творча молодь Вінниччини» та побажати творчих здобутків, натхнення і перемог»

Завершився фестиваль показовими виступами учнів.

 

Повернутись Створено: 25 травня 2016 року, 16:39 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація