Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська: Молодь заслуговує на підтримку у своїх починаннях Роздрукувати

22 січня молодіжні громадські орагнізації провели акцію „Моя єдина соборна Україна” в рамках проекту „Відповідальність починається з мене”. Проект створений для тих, хто вірить, що зміни на краще неодмінно повинні починатись з них самих, з кожної окремої людини.

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації Наталя Заболотна розповіла про ініціативу молоді щодо створення картини до Дня Соборності України за японською технологією безголкової аплікації.  Виготовлену власними руками картину молодіжні організації передали громадській організації „Об’єднання переселенців „Спільна справа”. Організація створена самими вимушеними переселенцями, які переїхали з Криму та Сходу України під час АТО.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська долучилася до акції  і спробувала сама створити частинку картини з клаптиків матерії. „Необхідно підтримувати молодь у їхніх починаннях, зацікавлювати та надавати допомогу в організації заходів, акцій, проектів. Адже саме вони творять майбутнє своєї держави, пам’ятаючи та шануючи свою історію, українські традиції, звичаї”, – наголосила Людмила Михайлівна.

До акції також приєднався депутат Вінницької міської ради Юрій Іорданов. Пересічні громадяни із зацікавленням спостерігали за дійством над створенням картини.

Повернутись Створено: 22 січня 2016 року, 17:12 Переглядів: 1238

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація