Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська: надання безоплатної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення – один із пріоритетів реформування правових інстутицій країни Роздрукувати

5 січня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська взяла участь в розширеній нараді Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області. Для участі в заході були запрошені керівництво апеляційного та міських судів, головного управління національної поліції, головного управління юстиції та прокуратури.

Із впровадженням системи безоплатної вторинної правової допомоги запрацювали абсолютно нові підходи надання правових послуг громадянам за рахунок держави. На сьогоднішній день вже діє 35 регіональних та 100 місцевих центрів. У Вінницькій області їх створено 4 – Віницький, Козятинський, Томашпільський та Гайсинський місцеві центри.

Правова допомога надається як у кримінальних, так і в адміністративних та цивільних справах. Вже з середини 2016 року в Україні розпочнуть свою роботу 400 бюро правової допомоги.

Людмила Щербаківська привітала присутніх на розширеній нараді з новорічними та різдвяними святами та вручила почесні грамоти від керівництва обласної державної адміністрації та обласної Ради кращим працівникам та адвокатам Центру. Крім того, керівник Регіонального центру вторинної правової допомоги Світлана Маліновська підвела підсумки роботи регіонального центру за 3 роки, були обговорені перспективи розвитку системи безоплатної вторинної правової допомоги в області у взаємодії з правоохоронними органами, судами, прокуратурою та адвокатами. Насамкінець учасники наради переглянули презентацію роботи Регіонального центру. Слід зазначити, що надання безоплатної правової допомоги – це соціальна програма, що гарантує людям ефективний захист їхніх прав в суді за рахунок коштів Державного бюджету України.

Повернутись Створено: 6 січня 2016 року, 11:55 Переглядів: 1106

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація