Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Людмила Щербаківська: необхідно створювати умови для фізичного виховання дітей Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, голова постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, депутати обласної Ради Владислав Рой і Григорій Зозуля, представники засобів масової інформації відвідали комунальний заклад „Вінницьку обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської”.

Під час огляду школи депутати обласної Ради побачили, в яких умовах тренуються діти. Переконалися в тому, що більшість спортивного інвентарю школи закуплено за рахунок коштів батьків молодих спортсменів, належних умов для фізичного виховання молоді немає. Директору закладу рекомендовано підготувати та подати на розгляд обласної Ради план розвитку обласного закладу.

Крім того, зі слів директора школи В'ячеслава Настюка, Вінницька міська рада відмовляється надати кадастровий номер земельній ділянці, на якій знаходяться тренувальні приміщення. Через територію комунального закладу прокладаються труби для зливних стоків не зважаючи на те, що школа знаходиться у комунальній власності Вінницької обласної Ради.

"Діти - це наше майбутнє. І сьогодні ми зобов’язані створювати сприятливі умови для їхнього фізичного виховання. Питання стосовно спортивної школи вже перебуває на контролі обласної Ради. Ми будемо зустрічатися з міським керівництвом і домовлятися про будівництво на території школи сучасного спортивного комплексу для вінничан», - зазначила Людмила Щербаківська.

Довідка: Наказом Міністерства молоді та спорту України від 16 грудня 2013 року №1265 надано вищу категорію Вінницькій обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської.

Повернутись Створено: 28 січня 2016 року, 16:45 Переглядів: 1145

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація