Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська: необхідно створювати умови для фізичного виховання дітей Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, голова постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, депутати обласної Ради Владислав Рой і Григорій Зозуля, представники засобів масової інформації відвідали комунальний заклад „Вінницьку обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської”.

Під час огляду школи депутати обласної Ради побачили, в яких умовах тренуються діти. Переконалися в тому, що більшість спортивного інвентарю школи закуплено за рахунок коштів батьків молодих спортсменів, належних умов для фізичного виховання молоді немає. Директору закладу рекомендовано підготувати та подати на розгляд обласної Ради план розвитку обласного закладу.

Крім того, зі слів директора школи В'ячеслава Настюка, Вінницька міська рада відмовляється надати кадастровий номер земельній ділянці, на якій знаходяться тренувальні приміщення. Через територію комунального закладу прокладаються труби для зливних стоків не зважаючи на те, що школа знаходиться у комунальній власності Вінницької обласної Ради.

"Діти - це наше майбутнє. І сьогодні ми зобов’язані створювати сприятливі умови для їхнього фізичного виховання. Питання стосовно спортивної школи вже перебуває на контролі обласної Ради. Ми будемо зустрічатися з міським керівництвом і домовлятися про будівництво на території школи сучасного спортивного комплексу для вінничан», - зазначила Людмила Щербаківська.

Довідка: Наказом Міністерства молоді та спорту України від 16 грудня 2013 року №1265 надано вищу категорію Вінницькій обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської.

Повернутись Створено: 28 січня 2016 року, 16:45 Переглядів: 1261

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація