23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Щербаківська представила колективу Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю нового очільника Роздрукувати

Сьогодні, 5 січня, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська представила колективу Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю нового керівника. Згідно з рішенням обласної Ради від 20 грудня 2016 р. №267, ним став Сергій Якубовський.

– Переконана, що новий директор закладу має чіткий план щодо покращення умов проживання підопічних, адже має великий досвід роботи у цій галузі, - зазначила Людмила Михайлівна у своєму виступі. – Бажаю новому керівнику оптимізму, сил та натхнення у роботі.

У заході також взяла участь директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталія Заболотна.

Перший заступник і директор департаменту оглянули приміщення інтернату, кімнати обслуговування та кімнати для проживання, поспілкувались з колективом та підопічними закладу. Людмила Щербаківська пообіцяла всебічну підтримку закладу від обласної влади.

У свою чергу Сергій Якубовський подякував за довіру та окреслив основні напрями своєї роботи, а саме: проведення необхідних ремонтних робіт у закладі, обладнання відповідних приміщень новим устаткуванням та залучення додаткових джерел фінансування на покращення матеріально-технічної бази.

Для довідки: Сергій Якубовський 1969 року народження, працював директором Вороновицького ПНІ з квітня 2011 року, нагороджений Орденом «За заслуги» III ступеня, Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної Ради, Вінницької райдержадміністрації та Вінницької райради.

Повернутись Створено: 5 січня 2017 року, 13:03 Переглядів: 1854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація