Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська представила колективу Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю нового очільника Роздрукувати

Сьогодні, 5 січня, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська представила колективу Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю нового керівника. Згідно з рішенням обласної Ради від 20 грудня 2016 р. №267, ним став Сергій Якубовський.

– Переконана, що новий директор закладу має чіткий план щодо покращення умов проживання підопічних, адже має великий досвід роботи у цій галузі, - зазначила Людмила Михайлівна у своєму виступі. – Бажаю новому керівнику оптимізму, сил та натхнення у роботі.

У заході також взяла участь директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталія Заболотна.

Перший заступник і директор департаменту оглянули приміщення інтернату, кімнати обслуговування та кімнати для проживання, поспілкувались з колективом та підопічними закладу. Людмила Щербаківська пообіцяла всебічну підтримку закладу від обласної влади.

У свою чергу Сергій Якубовський подякував за довіру та окреслив основні напрями своєї роботи, а саме: проведення необхідних ремонтних робіт у закладі, обладнання відповідних приміщень новим устаткуванням та залучення додаткових джерел фінансування на покращення матеріально-технічної бази.

Для довідки: Сергій Якубовський 1969 року народження, працював директором Вороновицького ПНІ з квітня 2011 року, нагороджений Орденом «За заслуги» III ступеня, Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної Ради, Вінницької райдержадміністрації та Вінницької райради.

Повернутись Створено: 5 січня 2017 року, 13:03 Переглядів: 2086

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація