Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Щербаківська привітала із випуском магістрів державного управління Роздрукувати

28 лютого, на офіційне запрошення Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та керівник апарату облдержадміністрації Валерій Бойко взяли участь в урочистій церемонії випуску магістрів державного управління.

Після офіційного відкриття перед присутніми виступив директор регіонального інституту державного управління Микола Іжа. У цей день в святковій залі університету зібралися рідні та друзі випускників, їхні наукові керівники, завідувачі кафедр, куратори, почесні гості – керівництво вишів та керівники органів публічної влади. Був оголошений наказ про випуск магістрів державного управління.

– Студентське життя – найяскравіший і незабутній час. Сподіваюсь, що у вашій пам’яті, шановні випускники, залишаться лише найкращі спогади. Нехай той багаж знань, який вам дали викладачі інституту, допоможе досягти успіхів у трудовій діяльності, – зазначила Людмила Михайлівна у вітальному слові. 

Найкращим випускникам вручили дипломи з відзнакою. Від Вінниччини їх отримали шість магістрів – Євгенія Паламарчук, Олег Рогульський, Надія Бондар, Марія Зонова, Андрій Томаш і Яна Усенко.

Після виступу випускників продовжилось вручення дипломів магістрам з Вінницької, Миколаївської, Київської, Херсонської, Одеської областей та міста Києва. Варто зазначити, що 35 вінничан отримали свої дипломи та звання магістра державного управління.

Повернутись Створено: 28 лютого 2017 року, 17:55 Переглядів: 1151

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація