Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Людмила Щербаківська привітала із випуском магістрів державного управління Роздрукувати

28 лютого, на офіційне запрошення Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та керівник апарату облдержадміністрації Валерій Бойко взяли участь в урочистій церемонії випуску магістрів державного управління.

Після офіційного відкриття перед присутніми виступив директор регіонального інституту державного управління Микола Іжа. У цей день в святковій залі університету зібралися рідні та друзі випускників, їхні наукові керівники, завідувачі кафедр, куратори, почесні гості – керівництво вишів та керівники органів публічної влади. Був оголошений наказ про випуск магістрів державного управління.

– Студентське життя – найяскравіший і незабутній час. Сподіваюсь, що у вашій пам’яті, шановні випускники, залишаться лише найкращі спогади. Нехай той багаж знань, який вам дали викладачі інституту, допоможе досягти успіхів у трудовій діяльності, – зазначила Людмила Михайлівна у вітальному слові. 

Найкращим випускникам вручили дипломи з відзнакою. Від Вінниччини їх отримали шість магістрів – Євгенія Паламарчук, Олег Рогульський, Надія Бондар, Марія Зонова, Андрій Томаш і Яна Усенко.

Після виступу випускників продовжилось вручення дипломів магістрам з Вінницької, Миколаївської, Київської, Херсонської, Одеської областей та міста Києва. Варто зазначити, що 35 вінничан отримали свої дипломи та звання магістра державного управління.

Повернутись Створено: 28 лютого 2017 року, 17:55 Переглядів: 1235

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація