Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Щербаківська привітала кандидатів на військову службу за контрактом Роздрукувати

14 березня в концертній залі „Плеяда” відбулися урочисті заходи проводів кандидатів на військову сліжбу за контрактом до Збройних Сил України. Урочистості розпочав Академічний ансамбль пісні і танцю Вінницької державної обласної філармонії „Поділля” під керівництвом заслуженого артиста України Анатолія Кондюка.

Виконуючий обов’язки військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату підполковник Михайло Дзигаленко привітав контрактників з надважливим кроком в їхньому житті.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська у своєму вітальному слові наголосила: „Сьогодні в цій концертній залі ми зібралися для того, щоб урочисто провести до лав Збройних Сил України наших чоловіків, синів, батьків. Адже вони вибрали почесну професію захисника України. Цей день стає пам’ятним для всіх, хто в різні часи проходив службу в армії.

Пам’ятайте що ваші матері, дружини, доньки і сини, ваша родина чекає на вас з поверненням та перемогою в цій нелегкій неоголошеній війні. Бережіть себе, будьте пильними та достойними синами своєї країни!”.

Перед присутніми також виступили мама Героя України, Героя Небесної сотні Максима Шимка – Зоя Семенівна Шимко та легендарна розвідниця, учасник Другої світової війни, полковник у відставці Ольга Іванівна Твердохлєбова.

Напутнім словом привітали майбутніх воїнів учасники Революції Гідності та бойових дій на Сході України батько і син Василь та Андрій Вовченки.

Наостанок Єпископ Вінницький і Брацлавський Української Православної Церкви (Київського партіархату) Михаїл провів богослужіння та освятив воїнів. 

Повернутись Створено: 14 березня 2016 року, 17:34 Переглядів: 840

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація