13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Людмила Щербаківська привітала кандидатів на військову службу за контрактом Роздрукувати

14 березня в концертній залі „Плеяда” відбулися урочисті заходи проводів кандидатів на військову сліжбу за контрактом до Збройних Сил України. Урочистості розпочав Академічний ансамбль пісні і танцю Вінницької державної обласної філармонії „Поділля” під керівництвом заслуженого артиста України Анатолія Кондюка.

Виконуючий обов’язки військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату підполковник Михайло Дзигаленко привітав контрактників з надважливим кроком в їхньому житті.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська у своєму вітальному слові наголосила: „Сьогодні в цій концертній залі ми зібралися для того, щоб урочисто провести до лав Збройних Сил України наших чоловіків, синів, батьків. Адже вони вибрали почесну професію захисника України. Цей день стає пам’ятним для всіх, хто в різні часи проходив службу в армії.

Пам’ятайте що ваші матері, дружини, доньки і сини, ваша родина чекає на вас з поверненням та перемогою в цій нелегкій неоголошеній війні. Бережіть себе, будьте пильними та достойними синами своєї країни!”.

Перед присутніми також виступили мама Героя України, Героя Небесної сотні Максима Шимка – Зоя Семенівна Шимко та легендарна розвідниця, учасник Другої світової війни, полковник у відставці Ольга Іванівна Твердохлєбова.

Напутнім словом привітали майбутніх воїнів учасники Революції Гідності та бойових дій на Сході України батько і син Василь та Андрій Вовченки.

Наостанок Єпископ Вінницький і Брацлавський Української Православної Церкви (Київського партіархату) Михаїл провів богослужіння та освятив воїнів. 

Повернутись Створено: 14 березня 2016 року, 17:34 Переглядів: 892

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація