Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська привітала народний художній колектив „Грація” зі звітним концертом Роздрукувати

25 квітня народний художній колектив України ансамблю спортивного бального танцю „Грація” Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної звітував перед своїми глядачами. Від обласної Ради зі звітним концертом колектив вітала перший заступник голови Людмила Щербаківська.

Колектив є лауреатом Всеукраїнських і міжнародних фестивалів та конкурсів у Франції, Швеції, Швейцарії, Угорщини, Болгарії, Росії, Польщі, Молдови.  В репертуарі ансамблю народно-сценічні, бальні, естрадні танці. Колектив є постійним учасником концертів, шоу-програм, міських виховних та розважальних заходів, брав участь у багатьох конкурсах і фестивалях, у деяких з них перемагав, був лауреатом, дипломантом.

Під час звітного концерту хореограф-постановник Аліна Мацюк презентувала свою дипломну роботу – хореографічну міні-виставу за мотивами казки Ганса Христіана Андерсена „Дюймовочка”. Окрім того, було представлено 18 хореографічних композицій на розсуд глядачів.

Людмила Щербаківська привітала художній колектив Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Л. Ратушної зі звітним концертом та побажала керівникам натхнення і успіхів. Підкреслила, що заняття дітей в колективі розвивають мислення і фантазію, вчать бачити, розуміти і створювати прекрасне.

Повернутись Створено: 26 квітня 2016 року, 09:42 Переглядів: 1443

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація