Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська привітала працівників водного господарства області з професійним святом Роздрукувати

1 червня  у Вінниці відбулися урочисті збори з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників водного господарства. Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська разом з першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком привітали працівників галузі зі святом.

У своїй промові Людмила Михайлівна зазначила: „Ваша робота важлива як для кожної людини, так і для держави в цілому, адже вода є дорогоцінним ресурсом, який маємо використовувати дбайливо та розумно. Вода – це основа людського життя і один із найцінніших природних ресурсів. Впевнена, що працівники водогосподарської галузі Вінниччини докладуть максимум зусиль для збереження нашого багатства – річок і озер, захисту від небезпечних наслідків, стихійних катаклізмів”.

Під час урочистих заходів працівники галузі були нагороджені відзнаками Держводагенства України, Вінницької ОДА та обласної Ради, Вінницького регіонального управління водних ресурсів.

Нагадаємо, що Указом Президента України в 2013 році в Україні було встновлене професійне свято – День водного господарства, яке відзначається щорічно в першу неділю червня. В 2016 році свято припадає на 5 червня.

Повернутись Створено: 1 червня 2016 року, 15:17 Переглядів: 1163

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація