Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська привітала працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговуввання населення з професійним святом Роздрукувати

17 березня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк та директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков привітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення з нагоди професійного свята.

У своїй промові Людмила Щербаківська зазначила: „Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортних умов проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень і шкіл. Балгополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання цих послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

У цей святковий день, бажаю, щоб лихо оминало вас, щоб добро не забувало дорогу до ваших осель, щоб радість переповнювала, а здоров’я примножувалося. Успіхів вам, добробуту і сімейної злагоди!”.

Кращим працівникам житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення області були вручені Почесні грамоти та квіти.

Довідка: Указом Президента №385/95 від 19 травня 1995 року  свято має назву „День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення” . День його святкувння встановлено на третю неділю березня.

Повернутись Створено: 17 березня 2016 року, 12:43 Переглядів: 904

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація