Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська привітала учасників форуму міжрегіональної співпраці Роздрукувати

31 березня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська привітала учасників форуму міжрегіональної співпраці, що проходив протягом двох днів у Вінниці. У заході взяли участь 150 осіб – представники міжнародних донорських організацій та грантових програм, які допомагають внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Україні, підприємці із зони АТО та Криму, що бажають перенести бізнес, або налагодити співпрацю у Вінницькій області, підприємці з числа переселенців, які вже успішно працюють у Вінницькій області та вінницькі підприємці, зацікавлені у налагоджені нових ділових контактів.

Вітаючи учасників зібрання від імені очільника обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська зазначила:

– Я впевнена, що військовий конфлікт на території нашої держави скоро закінчиться, ми захистимо кордони України і жителі Донецька та Луганська зможуть розвивати свій бізнес, рухатись вперед, щоб заробляти кошти, утримувати сім’ї і повноцінно налагоджувати своє життя. Я бажаю, щоб ви знайшли можливості для розвитку свого бізнесу на Вінниччині і впевнено гарантую, що обласна Рада й облдержадміністрація будуть допомагати вам у цьому.

За інформацією організаторів, форум проводиться проектом ЄС «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області» спільно з ВПО «Джерело надії» та фінансується Європейським Союзом і Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні.

Виступаючи перед учасниками, керівник групи моніторингу проектів Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Бернар Вендаль повідомив, що серед 14-ти відібраних ними проектів 5 – спрямовані на підтримку галузі сільського господарства, 6 – на туризм, решта – на інші напрями.

– Одним із найцікавіших є проект, що буде впроваджуватися на Вінниччині, тому що в ньому конкретно йдеться про розвиток, про те, що буде відбуватися відновлення бізнесу для окремо переміщених осіб, – зазначив Бернар Вендаль .

В рамках форуму міжнародні донорські організації презентували свої проекти, спрямовані на допомогу ВПО. Окремо учасники зібрання ознайомились із успішними історіями підприємців з числа переселенців, які отримали грантову підтримку на започаткування власного бізнесу.

Підприємці із Донецької та Луганської областей, які приїхали на форум, мали можливість познайомитись один з одним та налагодити контакти і ділові зв’язки із підприємцями з числа переселенців, які уже працюють у Вінницькій області, а також із вінницькими підприємцями, які беруть учать у сесії під назвою «Міжрегіональне співробітництво».

Також відбулось інформування ВПО про правові новації у сфері здійснення підприємницької діяльності, під час якого особливу увагу було приділено поняттю «соціальне підприємництво».

Для довідки: проект ЄС «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області» реалізується в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Загальна сума фінансування проекту складає 358 тис. євро. Виконавець проекту: Департамент регіонального економічного розвитку Вінницької ОДА.

Більше інформації про проект на сторінці проекту: http://goo.gl/hVVgoF або www.ardvin.org.ua, www.facebook.com/tsentr.adaptatsii

 

Повернутись Створено: 31 березня 2016 року, 14:18 Переглядів: 812

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація