Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Щербаківська привітала учасників форуму міжрегіональної співпраці Роздрукувати

31 березня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська привітала учасників форуму міжрегіональної співпраці, що проходив протягом двох днів у Вінниці. У заході взяли участь 150 осіб – представники міжнародних донорських організацій та грантових програм, які допомагають внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Україні, підприємці із зони АТО та Криму, що бажають перенести бізнес, або налагодити співпрацю у Вінницькій області, підприємці з числа переселенців, які вже успішно працюють у Вінницькій області та вінницькі підприємці, зацікавлені у налагоджені нових ділових контактів.

Вітаючи учасників зібрання від імені очільника обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська зазначила:

– Я впевнена, що військовий конфлікт на території нашої держави скоро закінчиться, ми захистимо кордони України і жителі Донецька та Луганська зможуть розвивати свій бізнес, рухатись вперед, щоб заробляти кошти, утримувати сім’ї і повноцінно налагоджувати своє життя. Я бажаю, щоб ви знайшли можливості для розвитку свого бізнесу на Вінниччині і впевнено гарантую, що обласна Рада й облдержадміністрація будуть допомагати вам у цьому.

За інформацією організаторів, форум проводиться проектом ЄС «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області» спільно з ВПО «Джерело надії» та фінансується Європейським Союзом і Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні.

Виступаючи перед учасниками, керівник групи моніторингу проектів Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Бернар Вендаль повідомив, що серед 14-ти відібраних ними проектів 5 – спрямовані на підтримку галузі сільського господарства, 6 – на туризм, решта – на інші напрями.

– Одним із найцікавіших є проект, що буде впроваджуватися на Вінниччині, тому що в ньому конкретно йдеться про розвиток, про те, що буде відбуватися відновлення бізнесу для окремо переміщених осіб, – зазначив Бернар Вендаль .

В рамках форуму міжнародні донорські організації презентували свої проекти, спрямовані на допомогу ВПО. Окремо учасники зібрання ознайомились із успішними історіями підприємців з числа переселенців, які отримали грантову підтримку на започаткування власного бізнесу.

Підприємці із Донецької та Луганської областей, які приїхали на форум, мали можливість познайомитись один з одним та налагодити контакти і ділові зв’язки із підприємцями з числа переселенців, які уже працюють у Вінницькій області, а також із вінницькими підприємцями, які беруть учать у сесії під назвою «Міжрегіональне співробітництво».

Також відбулось інформування ВПО про правові новації у сфері здійснення підприємницької діяльності, під час якого особливу увагу було приділено поняттю «соціальне підприємництво».

Для довідки: проект ЄС «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області» реалізується в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Загальна сума фінансування проекту складає 358 тис. євро. Виконавець проекту: Департамент регіонального економічного розвитку Вінницької ОДА.

Більше інформації про проект на сторінці проекту: http://goo.gl/hVVgoF або www.ardvin.org.ua, www.facebook.com/tsentr.adaptatsii

 

Повернутись Створено: 31 березня 2016 року, 14:18 Переглядів: 658

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація