Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Щербаківська привітала учасників обласних змагань з туристського багатоборства Роздрукувати

10 травня у селі Воробіївка Немирівського району відбулося урочисте відкриття 34-их обласних змагань з туристського багатоборства серед педагогічних працівників Вінниччини. Учасників спортивного дійства привітали перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк.

Вони побажали присутнім міцного здоров’я, мирного сьогодення, а також вдалого старту й успішного фінішу, нових перемог і здобутків у майбутньому.

Впродовж 34-ох років за підтримки обласного Департаменту освіти і науки ОДА та обласної профспілки працівників освіти і науки Вінницький обласний центр туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій організовує у мальовничих куточках нашого краю змагання з туристського багатоборства.

Щорічно у командній боротьбі беруть участь найкращі педагоги-ентузіасти області, щоб у справедливих змаганнях та конкурсах продемонструвати свій високий професійний рівень та продовжити багаторічну справу популяризації туризму і краєзнавства Вінниччини.

У нинішніх змаганнях для команд представлені такі конкурсні програми: «Встановлення намету», «Рюкзак», «Багаття»; подолання дистанцій «Гірські перешкоди», «Слалом», «Крос-похід», «Велосипедна смуга перешкод», а також конкурсно-спортивна програми «Туристсько-краєзнавча вікторина», «В’язання вузлів», «Емблема», «Стінгазета», «Туристська самодіяльність».

 

Повернутись Створено: 11 травня 2016 року, 10:40 Переглядів: 890

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація