Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська привітала учасників обласних змагань з туристського багатоборства Роздрукувати

10 травня у селі Воробіївка Немирівського району відбулося урочисте відкриття 34-их обласних змагань з туристського багатоборства серед педагогічних працівників Вінниччини. Учасників спортивного дійства привітали перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк.

Вони побажали присутнім міцного здоров’я, мирного сьогодення, а також вдалого старту й успішного фінішу, нових перемог і здобутків у майбутньому.

Впродовж 34-ох років за підтримки обласного Департаменту освіти і науки ОДА та обласної профспілки працівників освіти і науки Вінницький обласний центр туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій організовує у мальовничих куточках нашого краю змагання з туристського багатоборства.

Щорічно у командній боротьбі беруть участь найкращі педагоги-ентузіасти області, щоб у справедливих змаганнях та конкурсах продемонструвати свій високий професійний рівень та продовжити багаторічну справу популяризації туризму і краєзнавства Вінниччини.

У нинішніх змаганнях для команд представлені такі конкурсні програми: «Встановлення намету», «Рюкзак», «Багаття»; подолання дистанцій «Гірські перешкоди», «Слалом», «Крос-похід», «Велосипедна смуга перешкод», а також конкурсно-спортивна програми «Туристсько-краєзнавча вікторина», «В’язання вузлів», «Емблема», «Стінгазета», «Туристська самодіяльність».

 

Повернутись Створено: 11 травня 2016 року, 10:40 Переглядів: 1109

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація