Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська привітала Вінницьку обласну організацію національної Спілки художників України з ювілеєм Роздрукувати

22 квітня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська  привітала Вінницьку обласну організацію національної Спілки художників України з нагоди 40-річчя утворення.

Дуже символічно, що саме 22 квітня 1976 року відбулися збори, на яких було утворено Вінницьку обласну Спілку. За рахунок випускників художніх і середніх навчальних закладів України, Росії, Молдови значно поповнився склад організації; було створено молодіжну організацію; розпочали свою роботу творчі студії; митці мали змогу працювати в будинках творчості. Саме відтоді Спілка художників стала ядром культурно-мистецького життя області. Велася активна виставкова робота та виробнича діяльність.Серед найвизначнінишх об’єктів того часу – міський Палац одружень, столичне кафе „Вінничанка”, експозиції районних та обласних музейних комплексів, монументальні ансамблі санаторіїв Вінниці та Хмільника. Разом з тим, розвивалися і інші види образотворчого мистецтва – станковий живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво.

Праця вінницьких митців гідно оцінена державою присвоєнням їм звань „Народний художник України”, „Заслужений художник України”, „Заслужений діяч мистецтв України” „Заслужений майстер народної творчості”.

У своїй промові перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська подякувала митцям, художникам, скульпторам за їх самовіддану творчу працю на благо області та країни в цілому. Вона відзначила, що саме в час переломного моменту в житті країни намітилася одна важлива тенденція – використання національного українського колориту, цікавість до історії своєї країни, етнокультурні елементи світогляду. Настав час яскравих індивідуальностей і сміливих творчих експериментів.

Повернутись Створено: 25 квітня 2016 року, 10:46 Переглядів: 1053

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація