Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська привітала вірян західного обряду з Різдвом Христовим Роздрукувати

У ніч з 24 на 25 грудня в римо-католицьких храмах України проходять урочисті богослужіння. Різдво Христове в католицькій церкві відзначається трьома богослужіннями: опівночі, на світанку й удень. Головне різдвяне богослужіння проводять у Ватикані в соборі Святого Петра, як правило, святкову мессу очолює  Папа Римський.

У Вінниці, 24 грудня, в храмі Римсько-Католицької Парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської відбулися святкові богослужіння. Привітати вірян прийшли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький та заступник Вінницького міського голови Сергій Чорнолуцький.

– Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку, – у своєму привітанні сказала Людмила Михайлівна. – Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють. Сподіваюсь, що у Різдво Христове всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих.

Людмила Щербаківська побажала усім присутнім на богослужінні миру, родинного тепла і веселих свят.

Повернутись Створено: 24 грудня 2016 року, 21:16 Переглядів: 843

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація