Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Щербаківська привітала з Днем фармацевта працівників галузі Роздрукувати

9 вересня  працівники  фармацевтичної галузі України відзначають своє професійне свято – День фармацевтичного працівника, який  встановлений Указом Президента  України у 1999 році. Понад 350 тисяч працівників цієї галузі в Україні святкують своє професійне свято.

З вітальним словом перед присутніми на урочистостях виступили  перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович та начальник державної служби лікарських засобів у Вінницькій області Ігор Котлінський.

– Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками, – зазначила у своєму вітальному слові Людмила Михайлівна. – Ваш професіоналізм, вміння знаходити вірні рішення повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах та віри в життя. Зичу всім фармацевтам, виробникам лікарських засобів нових професійних здобутків, подальших успіхів та процвітання фармацевтичній галузі.

За значний внесок у розвиток фармацевтичної галузі були відзначені Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, департаменту охорони здоров’я, державної служби лікарських засобів у Вінницькій області та Вінницької обласної асоціації фармацевтів «Кум Део» кращі працівники-фармацевти області.

Фармацевтична галузь є складовою частиною системи охорони здоров’я і посідає особливе місце у сфері інтелектуальної та виробничої діяльності людства. На фармацевтичному ринку України здійснюють діяльність понад 5 тисяч суб’єктів господарювання  9456 аптек, 5470 аптечних пунктів, 6310 аптечних кіосків, 927 аптечних складів, діє майже 7000 лікувально-профілактичних закладів.

 

Повернутись Створено: 9 вересня 2016 року, 15:10 Переглядів: 1230

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація