2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська провела черговий прийом громадян Роздрукувати

4 травня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська вчергове приймала громадян згідно графіку.

Головними питаннями, що турбують мешканців області, є питання надання матеріальної допомоги на лікування, перерахунок пенсії, покращення житлово-побутових умов тощо.

Мешканець міста Вінниця звернувся з проханням щодо працевлаштування. Вже протягом трьох років Борис Гринюк намагається знайти роботу за спеціальністю. Отримав дві вищі освіти – інженера-схемотехніка та службовця державного і муніципального управління.

Найбільш болючішим питанням, що розглядалося на прийомі громадян, стало звернення працівників ДЗ „Відділкова лікарня ст. Жмеринка ПЗз” та громадської організації „Справи Жмеринчан” щодо закриття відділкової лікарні. Лікарі звертаються з проханням залишити лікарню лікувальним закладом. Адже в закладі працюють провідні фахівці: хірурги, травматологи, гінекологи, ендокринолог, терапевти – спеціалісти з вищою професійною категорією. Питання щодо функціонування відділкової лікарні перебуває на особливому контролі Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Довідка: відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 9 грудня 2015 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної Ради від 2 квітня 2014 року № 45 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська проводить особистий прийом громадян в першу середу кожного місяця.

Повернутись Створено: 4 травня 2016 року, 10:56 Переглядів: 943

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація