Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська провела черговий прийом громадян Роздрукувати

5 жовтня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська за участю депутатів обласної Ради Василя Сколотяного та Олега Мейдича провела черговий прийом громадян.

Першими на зустріч з депутатами прийшли представники громадської організації «Рада Майданів Вінниччини». Вони озвучили низку вимог щодо незаконного утримання Юрія Павленка (Хорта), притягнення до кримінальної відповідальності Михайла Сіранчука та Юрія-Януарія Шостака за події, що відбувалися під стінами обласної Ради та адміністрації 6 грудня 2014 року. Крім того, були порушені питання голосування депутатами обласної Ради за Звернення до Президента України, Уряду та Прем’єр-міністра України про неприпустимість політичних переслідувань. Також розглянуті питання співпраці громадських активістів Вінниччини з фракціями в обласній та міській радах, залучення громадськості до обговорення формування місцевих бюджетів на 2017 рік. Громадські активісти принесли звернення на ім’я першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської щодо заборгованості Вінницької області перед Укрзалізницею за перевезення пільгових категорій населення у приміських електро- та дизель-поїздах.

Під час прийому громадян до Людмили Михайлівни звернулась мешканка села Лаврівка Вінницького району з проханням допомогти у вирішенні питання з підприємством «Вінницятеплоенерго» щодо підключення до приватного трансформатора. А жителька села Лука-Мелешківська поскаржилась на сусідів, з якими виник конфлікт інтересів, та на бездіяльність сільського голови у вирішенні конфліктної ситуації.

Нагадуємо, що перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська проводить особистий прийом громадян в першу середу кожного місяця.

Повернутись Створено: 5 жовтня 2016 року, 16:07 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація