Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська провела черговий прийом громадян Роздрукувати

3 лютого перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська провела черговий прийом громадян. Протягом першої половини дня до неї звернулися понад 20 громадян, в більшості мешканців міста Вінниця.

Відвідувачі піднімали питання надання матеріальної допомоги на лікування. Більшість скаржилась на невеликі пенсії, низький рівень доходів, нестачу коштів на проживання, неможливість вчасно та в повному обсязі сплачувати комунальні послуги навіть за наявності субсидій.

Багатодітна мати, яка виховує чотирьох діток, звернулася з проханням про розширення житлової площі, адже вся сім’я проживає в одній кімнатці в гуртожитку.

Батько-одинак, який виховує двох доньок, звернувся за матеріальною допомогою у зв’зку з великою заборгованістю за сплату послуг за воду.

Мешканка смт.Десна попрохала посприяти в наданні допомоги діткам, що перебувають в будинку-інтернаті міста Щастя Луганської області. До неї звернувся директор дитячого будинку щодо надання допомоги в придбанні теплих речей для вихованців закладу, а це близько 152 діток.

Загалом прийом громадян в черговий раз засвідчив, що зростання цін, низькі заробітні плати та пенсії негативно впливають на рівень життя населення.

Довідка: відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 9 грудня 2015 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної Ради від 2 квітня 2014 року № 45 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська проводить особистий прийом громадян в першу середу кожного місяця.

 

Повернутись Створено: 3 лютого 2016 року, 17:28 Переглядів: 992

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація