13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Людмила Щербаківська провела черговий прийом громадян Роздрукувати

3 лютого перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська провела черговий прийом громадян. Протягом першої половини дня до неї звернулися понад 20 громадян, в більшості мешканців міста Вінниця.

Відвідувачі піднімали питання надання матеріальної допомоги на лікування. Більшість скаржилась на невеликі пенсії, низький рівень доходів, нестачу коштів на проживання, неможливість вчасно та в повному обсязі сплачувати комунальні послуги навіть за наявності субсидій.

Багатодітна мати, яка виховує чотирьох діток, звернулася з проханням про розширення житлової площі, адже вся сім’я проживає в одній кімнатці в гуртожитку.

Батько-одинак, який виховує двох доньок, звернувся за матеріальною допомогою у зв’зку з великою заборгованістю за сплату послуг за воду.

Мешканка смт.Десна попрохала посприяти в наданні допомоги діткам, що перебувають в будинку-інтернаті міста Щастя Луганської області. До неї звернувся директор дитячого будинку щодо надання допомоги в придбанні теплих речей для вихованців закладу, а це близько 152 діток.

Загалом прийом громадян в черговий раз засвідчив, що зростання цін, низькі заробітні плати та пенсії негативно впливають на рівень життя населення.

Довідка: відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 9 грудня 2015 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної Ради від 2 квітня 2014 року № 45 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська проводить особистий прийом громадян в першу середу кожного місяця.

 

Повернутись Створено: 3 лютого 2016 року, 17:28 Переглядів: 955

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація