Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Щербаківська провела чергову робочу нараду з виконавчим апаратом обласної Ради Роздрукувати

20 лютого під керівництвом першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської відбулась чергова робоча нарада. Участь в засіданні взяли заступник керівника виконавчого апарату Ігор Хміль, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, керівники відділів виконавчого апарату, начальник управління спільної комунальної власності Василь Федоришин, генеральний директор підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець, начальник підприємства «Автобаза обласної Ради» Андрій Сірак, директор Агенції регіонального розвитку Валерій Нікітюк, керівник Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк. Присутні на засіданні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні.

На робочій нараді розглянули питання підготовки та проведення позачергової 15 сесії обласної Ради 7 скликання, яка запланована на 21 лютого. До порядку денного сесії включено три питання:

1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2016 рік.

2. Про внесення змін до рішення 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 221 «Про обласний бюджет на 2017 рік».

3.Про трудові відносини з керівниками обласних комунальних підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

Також 21 лютого о 14.00 год відбудеться засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2016 рік. Наразі про свою діяльність прозвітують близько 40-ка керівників закладів охорони здоров’я.

Повернутись Створено: 20 лютого 2017 року, 11:00 Переглядів: 755

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація