Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська провела щомісячний прийом громадян Роздрукувати

         6 квітня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська провела черговий прийом громадян. Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 9 грудня 2015 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної Ради від 2 квітня 2014 року № 45 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», перший заступник голови обласної Ради проводить особистий прийом громадян в першу середу кожного місяця.

         На прийом громадян прийшло 13 жителів Вінницької області та м. Вінниці. Питання, що піднімалися, були різноманітними. Серед них, в першу чергу –  працевлаштування молоді, надання матеріальної допомоги на лікування тощо.

      Мешканець міста Вінниця Володимир Данилевський звернувся до Людмили Михайлівни із заявою стовно норм споживання газу, встановлення та повірки лічильників на воду та газ, субсидіювання на комунальні послуги, оплати за прибирання прибудинкових територій, заключення договорів з постачальниками послуг. Загалом, питання, підняті у зверненні, відносяться до компетенції саме міської влади, тому заява буде направлена до Вінницької міської ради.

         Подані заяви та звернення на ім’я першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської будуть опрацьовані та надіслані у відповідні служби виконавчої гілки влади для належного реагування.

Повернутись Створено: 6 квітня 2016 року, 12:42 Переглядів: 1018

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація