23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Щербаківська провела щомісячний прийом громадян Роздрукувати

         6 квітня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська провела черговий прийом громадян. Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 9 грудня 2015 року № 136 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної Ради від 2 квітня 2014 року № 45 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», перший заступник голови обласної Ради проводить особистий прийом громадян в першу середу кожного місяця.

         На прийом громадян прийшло 13 жителів Вінницької області та м. Вінниці. Питання, що піднімалися, були різноманітними. Серед них, в першу чергу –  працевлаштування молоді, надання матеріальної допомоги на лікування тощо.

      Мешканець міста Вінниця Володимир Данилевський звернувся до Людмили Михайлівни із заявою стовно норм споживання газу, встановлення та повірки лічильників на воду та газ, субсидіювання на комунальні послуги, оплати за прибирання прибудинкових територій, заключення договорів з постачальниками послуг. Загалом, питання, підняті у зверненні, відносяться до компетенції саме міської влади, тому заява буде направлена до Вінницької міської ради.

         Подані заяви та звернення на ім’я першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської будуть опрацьовані та надіслані у відповідні служби виконавчої гілки влади для належного реагування.

Повернутись Створено: 6 квітня 2016 року, 12:42 Переглядів: 885

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація