15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Людмила Щербаківська провела установче засідання Конкурсної ради Роздрукувати

20 січня під керівництвом першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської відбулося установче засідання Конкурсної ради чотирнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Згідно з розпорядженням голови Ради від 11 січня 2017 року №11 ,,Про чотирнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад”, затверджено положення про конкурс та визначено склад ради.

Участь у засіданні ради взяли перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, депутати обласної Ради Олександр Масленніков, Лариса Білозір, Андрій Ковальов, представники обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, Агенції регіонального розвитку та профільних департаментів ОДА.

Члени комісії обговорили терміни подачі заявок і проектів, згідно з якими до 17 лютого 2017 року подаються документи в електронному вигляді. З метою вдосконалення процесу адміністрування обласного конкурсу, цього року вводиться онлайн-реєстрація проектів. Посилання на он-лайн-форму розміщено на веб-сайті обласної Ради, обласної державної адміністрації, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Агенції регіонального розвитку. До участі в конкурсі будуть допущені тільки ті проекти, які пройшли он-лайн реєстрацію.

До 28 лютого 2017 року подаються документи в паперовому вигляді, а із врахуванням терміну перевірки документів на комплектність, оцінки самих проектів і прийняття рішення Конкурсною радою щодо співфінансування, з 1 травня 2017 року учасники конкурсу зможуть розпочати реалізацію проектів. Таким чином, переможці конкурси матимуть достатньо часу для ефективного впровадження проектів до кінця року та максимального освоєння бюджетних коштів.

Учасниками конкурсу можуть бути органи місцевого самоврядування області усіх рівнів: сільські, селищні, міські ради, об’єднані територіальні громади, районні ради. Окрім того, органи місцевого самоврядування можуть подавати проекти спільно з громадськими організаціями і приватними структурами в разі наявності договору про спільну діяльність. Кожний учасник конкурсу може подати не більше 2-ох проектів.

Важливою новацією цьогорічного конкурсу є збільшення граничного обсягу співфінансування проектів із фонду конкурсу до 200 тисяч гривень. Загалом, на реалізацію проектів виділено 15 млн. гривень.

Суттєво оновлено перелік напрямів, за якими буде проведено відбір проектів: підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями, збереження історико-культурної спадщини, розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів, заходи екологічного спрямування, заходи щодо енерго та ресурсозбереження в закладах системи охорони здоров'я, освіти та соціального захисту та культури.

Одночасно, з метою підвищення якості проектів і забезпечення розподілу коштів фонду конкурсу між найбільш якісними проектами, пропонується розглядати на Конкурсній раді лише ті проекти, які набрали 60 і більше балів, відповідно до листа експертного оцінювання.

Повернутись Створено: 20 січня 2017 року, 16:06
Оновлено: 20 січня 2017 року, 14:50
Переглядів: 1125

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація