Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська: «Реформи мають бути, бо Україна повинна змінюватись» Роздрукувати

Сьогодні, 4 серпня, відповідно до Указу Президента, Україна вперше відзначає нове свято – День Національної поліції України. З нагоди річниці відбулися урочистості, під час яких вінницьких поліцейських привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, керівники правоохоронних органів, силових структур, судової влади, Збройних Сил України та представники духовенства.

Розпочинаючи свято, присутні вшанували полеглих колег і Героїв, які віддали своє життя під час виконання службових обов’язків, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим працівникам.

– Сьогодні ми відзначаємо історичну подію – першу річницю Національної поліції в Україні, – зазначив виконувач обов’язків начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області полковник поліції Юрій Педос. - Останній рік дійсно став дуже напруженим і складним для наших працівників. Нам довелось працювати в умовах проведення антитерористичної операції, в умовах проведення реформ. Раніше у нас було завдання працювати над показниками у різних напрямах, а на сьогоднішній день головне – це довіра наших громадян.

– Дійсно, в непростий час ми живемо, в час перемін і реформ, але я впевнена, що реформи мають бути, бо Україна повинна змінюватись, – підкреслила перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, звертаючись до правоохоронців від імені депутатського корпусу обласної Ради. – Дуже добре, що реформи відбуваються у вас, у Національній поліції, адже ви ще раз перевіряєте свої знання, перевіряєте впевненість у необхідності служіння Вінниччині та її громадянам.

Ви, як ніхто, розумієте й відчуваєте ті виклики, які стоять сьогодні перед нами, але безперечним є те, що в країні відбуваються фундаментальні зміни, в тому числі, і в правоохоронній системі. Люди повинні бути впевнені у власній безпеці. Законність має стати мірилом усіх наших дій, – наголосив голова облдержадміністрації Валерій Коровій, вітаючи особовий склад Національної поліції Вінниччини.

Керівники області й міста побажали присутнім вірного служіння своєму народові, мирного неба, впевненості у власному майбутньому і в майбутньому України.

З нагоди першої річниці створення Нацполіції представники обласної й міської влади вручили кращим співробітникам Почесні грамоти, премії та подяки. Нагороди отримали 237 працівників Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Святкове зібрання завершилося виконанням пісень та хореографічних композицій.

Довідка. Президент України Петро Порошенко підписав три укази, пов’язані з розвитком Національної поліції України.

Враховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку, Глава держави установив в Україні нове свято — День Національної поліції України.

Починаючи з 2016 року, це свято буде відзначатися 4 серпня — у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію». При цьому, День міліції більше в Україні відзначатися не буде.

Крім цього, Президент підписав Указ «Про символіку Національної поліції України», яким затвердив емблему, прапор Національної поліції України та порядок їх використання.

Емблемою Національної поліції України є срібна (біла) восьмикутна промениста зірка, у центрі якої розміщено зображення малого Державного Герба України.

Прапором Національної поліції України є прямокутне полотнище темно-синього кольору у центрі якого розміщено емблему Національної поліції України. Крім цього, цим Указом затверджено зразок службового прапора територіального органу, науково-дослідницької установи Національної поліції України.

 

Повернутись Створено: 4 серпня 2016 року, 16:51 Переглядів: 897

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація