Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська розглянула звернення мешканки міста Вінниці щодо поліпшення умов проживання її сім’ї Роздрукувати

7 грудня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська провела останній в поточному році особистий прийом громадян. Участь в прийомі взяли депутат обласної Ради Григорій Зозуля та працівники виконавчого апарату облради.

До Людмили Михайлівни звернулася мешканка міста Вінниці Зоя Петровська. У своєму зверненні жінка розповіла про свій трудовий шлях. Вона попросила допомогти у перерахунку пенсії, згідно із Законом України „Про пенсійне забезпечення” за коефіцієнтом, який був встановлений їй після призначення пенсії по інвалідності з урахуванням середньої заробітної плати. Голова фракції УКРОП в обласній Раді Григорій Зозуля повідомив, що бере на свій особистий контроль зазначене питання та допоможе Зої Олексіївні в справедливому перерахунку пенсії.

Крім того, до першого заступника голови звернулася повторно мешканка Вінниці щодо поліпшення умов проживання її сім’ї. Заступник міського голови Микола Форманюк надав відповідь на звернення Людмили Щербаківської із цього питання, в якому зазначив, що жителька перебуває на квартирному обліку при виконкомі міської ради та в списку першочергового отримання житла. Питання щодо поліпшення житлових умов буде розглядатися виконавчим комітетом міської ради.

Під час особистого прийому громадян Людмила Михайлівна прийняла рішення залучати до таких заходів депутатів міської ради, адже більшість звернень стосуються проблем, що відносяться до компетенції депутатського корпусу та виконкому міської ради.

Повернутись Створено: 7 грудня 2016 року, 14:30 Переглядів: 1162

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація