Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська відвідала Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту Роздрукувати

27 травня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська разом з Козятинським міським головою Олександром Пузирем відвідали Державний професійно – технічний навчальний заклад «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту». Директор закладу Андрій Стецюк ознайомив присутніх з матеріально-технічною базою училища, кадровим складом педагогічного колективу та молоддю, що тут навчається. В Козятинському училищі здійснюється підготовка кваліфікованих робітників за спеціальностями, пов’язаними з діяльністю залізничного транспорту.

В огляді навчального закладу взяли участь також депутат обласної Ради Григорій Зозуля та радник міського голови Надія Якимова. Перший заступник голови Людмила Щербаківська в розмові з директором наголосила на тому, що необхідно зберегти такий навчальний заклад, хоча і розуміє, яке навантаження йде на місцевий бюджет Козятина, адже освіта молоді завжди залишається одним із пріоритетів діяльності обласної Ради.

Училище було засновано в 1878 році, знаходилося на станції Козятин і утримувалося за рахунок Південно-Західної залізниці. Всього за час існування училища підготовлено і направлено на роботу більше 30 тисяч кваліфікованих робітників, багато з яких займали і займають керівні посади на залізницях України. З 2002 року училище одне із перших в області отримало статус вищого професійно – технічного навчального закладу, а в 2006 році стало державним професійно-технічним навчальним закладом „Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту”. Щорічний випуск становить біля 900 кваліфікованих робітників для сфери залізничного транспорту.

 

 

Повернутись Створено: 30 травня 2016 року, 13:08 Переглядів: 1715

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація