2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська відвідала Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту Роздрукувати

27 травня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська разом з Козятинським міським головою Олександром Пузирем відвідали Державний професійно – технічний навчальний заклад «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту». Директор закладу Андрій Стецюк ознайомив присутніх з матеріально-технічною базою училища, кадровим складом педагогічного колективу та молоддю, що тут навчається. В Козятинському училищі здійснюється підготовка кваліфікованих робітників за спеціальностями, пов’язаними з діяльністю залізничного транспорту.

В огляді навчального закладу взяли участь також депутат обласної Ради Григорій Зозуля та радник міського голови Надія Якимова. Перший заступник голови Людмила Щербаківська в розмові з директором наголосила на тому, що необхідно зберегти такий навчальний заклад, хоча і розуміє, яке навантаження йде на місцевий бюджет Козятина, адже освіта молоді завжди залишається одним із пріоритетів діяльності обласної Ради.

Училище було засновано в 1878 році, знаходилося на станції Козятин і утримувалося за рахунок Південно-Західної залізниці. Всього за час існування училища підготовлено і направлено на роботу більше 30 тисяч кваліфікованих робітників, багато з яких займали і займають керівні посади на залізницях України. З 2002 року училище одне із перших в області отримало статус вищого професійно – технічного навчального закладу, а в 2006 році стало державним професійно-технічним навчальним закладом „Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту”. Щорічний випуск становить біля 900 кваліфікованих робітників для сфери залізничного транспорту.

 

 

Повернутись Створено: 30 травня 2016 року, 13:08 Переглядів: 1803

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація