23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Щербаківська відвідала Ободівську спеціалізовану школу-інтернат Тростянецького району Роздрукувати

5 лютого перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної Ради Геннадій Мазур відвідали Ободівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Тростянецького району. Директор закладу Світлана Марковська разом з заступником начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи-начальником відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяною Лісогурською ознайомили присутніх із закладом.

У школі-інтернаті навчається та виховується 113 дітей. Педагогічний процес забезпечують 47 педпрацівників. Серед них вчителі, вихователі, логопед-дефектолог, практичний психолог, соціальний педагог та педагог-організатор.  Забезпечується дотримання саніторно-епідеміологічних норм та санітарно-гігієнічних вимог у закладі, працює два медичних працівники.

Крім того, всі класи повністю укомплектовані необхідним для навчання обладнанням, створений та функціонує комп’ютерний клас, де діти набувають знання за допомогою ноутбуків. Є спортивна зала, бубліотека, кімнати для відпочинку та проживання вихованців закладу.

Директор школи-інтернату Світлана Василівна презентувала, очолюваний нею, змішаний музичний колектив „Пролісок”, до складу якого входять педагогічні працівники та вихованці. Нещодавано колектив зайняв призове третє місце на міжнародному фестивалі „Чорнобильські мотиви”, який проходив у місті Дніпропетровську. Загалом школа має достатній суспільний рейтинг та авторитет.

 

Повернутись Створено: 8 лютого 2016 року, 12:08 Переглядів: 993

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація