Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська відвідала Ободівську спеціалізовану школу-інтернат Тростянецького району Роздрукувати

5 лютого перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної Ради Геннадій Мазур відвідали Ободівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Тростянецького району. Директор закладу Світлана Марковська разом з заступником начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи-начальником відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяною Лісогурською ознайомили присутніх із закладом.

У школі-інтернаті навчається та виховується 113 дітей. Педагогічний процес забезпечують 47 педпрацівників. Серед них вчителі, вихователі, логопед-дефектолог, практичний психолог, соціальний педагог та педагог-організатор.  Забезпечується дотримання саніторно-епідеміологічних норм та санітарно-гігієнічних вимог у закладі, працює два медичних працівники.

Крім того, всі класи повністю укомплектовані необхідним для навчання обладнанням, створений та функціонує комп’ютерний клас, де діти набувають знання за допомогою ноутбуків. Є спортивна зала, бубліотека, кімнати для відпочинку та проживання вихованців закладу.

Директор школи-інтернату Світлана Василівна презентувала, очолюваний нею, змішаний музичний колектив „Пролісок”, до складу якого входять педагогічні працівники та вихованці. Нещодавано колектив зайняв призове третє місце на міжнародному фестивалі „Чорнобильські мотиви”, який проходив у місті Дніпропетровську. Загалом школа має достатній суспільний рейтинг та авторитет.

 

Повернутись Створено: 8 лютого 2016 року, 12:08 Переглядів: 1216

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація