Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська взяла участь у відкритті семінару польсько-українського проекту Роздрукувати

Сьогодні, 20 січня, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська взяла участь у відкритті дводенного семінару в рамках спільного польсько-українського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області». Захід відбувся на базі КНВЗ «Вінницька академія безперевної освіти».

Цей семінар є першим етапом спільного проекту обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації «Ферсо» (Республіка Польща) за підтримки Маршалківської управи Лодзинського воєводства Республіки Польща.

У відкритті семінару також взяли участь заступник голови облдержадміністрації – директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, ректор КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» Стапан Дровозюк, керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, Віце-консул Генконсульства Республіки Польща у Вінниці Войцех Мрозовський, а також представники польської делегації: Ярослав Ващак – член Правління Фундації «FERSO», який є педагогом і тренером, що володіє інструментом ведення «Оксфордських дебатів та Міхал Пєтранек – інспектор Департаменту промоції та міжнародного співробітництва Маршалківської Управи Лодзинського воєводства.

Людмила Щербаківська подякувала польській делегації за успішне партнерство.

– Переконана, що проект є першим, проте не єдиним спільним проектом з Фундацією «FERSO» ТА Маршалківською Управою Лодзинського воєводства. Такі проекти є надзвичайно важливими для області, адже вміння представляти свою думку, правильно її презентувати, аргументувати та відстоювати – це показних цивілізованого, демократичного суспільства. Сподіваюсь, що участь у зазначеному проекті активізує ту частину молоді, яка є завзятою та активною, – підкреслила перший заступник голови обласної Ради у своєму виступі.

Повернутись Створено: 20 січня 2017 року, 12:37 Переглядів: 819

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація