Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська взяла участь в роботі позачергової сесії Жмеринської міської ради Роздрукувати

7 квітня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська разом з заступником начальника відділу патронатної служби виконавчого апарату Ради Лесею Мороз взяли участь в роботі 7-ї позачергової сесії Жмеринської міської ради 7 скликання.

На порядок денний був винесений проект рішення «Про внесення змін до бюджету м. Жмеринка на 2016 рік». Прийняття даного рішення міської ради зумовлене необхідністю виділення фінансових ресурсів на утримання Державного професійно-технічного навчального закладу «Жмеринське вище професійне училище» за рахунок перерозподілу асигнувань із розпорядників бюджетних коштів. 

Крім того депутати розглянули та підтримали депутатський запит щодо передбачення додаткових коштів на фінансування харчування учнів 1-4 класів шкіл міста в жовтні-грудні 2016 року. Фінансовому відділу доручили опрацювати даний запит та сформувати відповідні пропозиції на наступну чергову сесію міської ради для коригування видатків з бюджету.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська виступила перед депутатами міської ради, розповіла про основні напрямки роботи обласної Ради. Вона звернула увагу присутніх на необхідність проведення навчання для депутатів місцевих рад, які обрані вперше, задля підняття їх професійного рівня у вирішенні питань, які стоять перед представниками територіальних громад міста та області.

Повернутись Створено: 8 квітня 2016 року, 11:33 Переглядів: 1625

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація