Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська взяла участь в селекторній нараді з головами районних, міських, сільських та селищних рад Роздрукувати

9 вересня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації у селекторному режимі, на якому були присутні голови районних, міських, сільських та селищних рад. У нараді взяла участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

Було розглянуто декілька важливих питань, а саме: про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до проходження осінньо-зимового періоду 2016-2017 років та про запобігання захворюванню свиней африканською чумою.

     Директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков доповів про стан підготовки до опалювального сезону та наголосив, що всі підготовчі роботи повинні бути завершені до 1 жовтня 2016 року. Заступник голови ОДА Василь Броварник, в свою чергу, поінформував про те, що райони області готові до опалювального сезону на рівні 87%. Крім того, відзначив райони, які на зазначений час найкраще та найгірше підготувались до зими.

 

         Під час розгляду другого питання виступив начальник Головного управління Держпродспоживслужби  Григорій Сидорук, який повідомив, що з 19 по 24 вересня відбудеться семінар з керівниками свиногосподарств за участю науковців, де будуть обговорюватись методи запобігання захворюваності свиней африканською чумою. Також він наголосив, що збудник інфекції розвивається лише в організмі свиней, тому для людського організму не становить загрози.

Повернутись Створено: 9 вересня 2016 року, 11:30 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація