Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Щербаківська взяла участь в урочистих заходах з нагоди проведення Всесвітнього дня інвалідів Роздрукувати

2 грудня в приміщенні підприємства об’єднання громадян «Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС) відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня інвалідів. На запрошення заступника директора з соціальних питань Костянтина Ільницького у заході взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутат міської ради Вадим Кудіяров, начальник управління правового забезпечення та соціального обслуговування департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Сергій Шмігленко. Відкрив захід директор ПОГ «ВУВП УТОС» Георгій Удовик, який вручив подяку Людмилі Михайлівні за особистий внесок, активну участь у суспільному житті та підтримку людей з вадами зору.

В свою чергу Людмила Щербаківська привітала всіх присутніх з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів та у своєму виступі зазначила, що суспільство має ставитись з розумінням до проблем людей з вадами зору, а держава – забезпечувати належною допомогою та підтримкою. Також Людмила Михайлівна вручила Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради робітникам підприємства.

У ході заходу з вітальним словом виступив депутат міської ради Вадим Кудіяров, який вручив грамоти та подарунки директору підприємства та робітникам. Захід продовжився концертною програмою колективу художньої самодіяльності Барського УВП УТОС, в якій з народними та козацькими піснями виступив хор, пролунали гуморески, відбулись художні читання.

Для довідки: В системі УТОС працює 75 підприємств, що в середньому становить 2-3 підприємства в кожній області України. За минулі роки кількість працюючих на підприємстві зросла з 6 до 453 чоловік, з яких 248 осіб – інваліди по зору.

Основною метою діяльності підприємства є раціональне та якісне працевлаштування інвалідів по зору I та II груп. Продукція підприємства представлена на території України в Харківській, Чернівецькій, Хмельницькій областях та експортується в Хорватію, Чорногорію, Сербію та Косово.  

Повернутись Створено: 2 грудня 2016 року, 17:20 Переглядів: 804

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація