Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Щербаківська взяла участь в засіданні територіальної тристоронньої соціально-економічної ради Роздрукувати

3 лютого, в приміщені облдержадміністрації відбулося засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія. Участь в засіданні ради взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, а також члени тристоронньої соціально-економічної ради, згідно розпорядження голови облдержадміністрації від 28 вересня 2016 року №709.

- Якщо ми не будемо впроваджувати нові форми роботи та проводити реформи – держава буде деградувати, як і людина яка не прагне розвитку, - сказала Людмила Щербаківська. -  Але слід пам’ятати, що будь-які реформи, в першу чергу, мають враховувати інтереси громади. 

В ході засідання говорили про зміни в законодавстві по оплаті праці, які вступили в дію з 1 січня 2017 року, з цим питанням ознайомив присутніх начальник управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько.

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака виступила з питанням стосовно страхового стажу та його необхідності для того, аби мати соціальні гарантії в майбутньому.

«Ефективний соціальний діалог – шлях до соціально-економічного розвитку та забезпечення гідного життя людини праці» з таким питанням доповідав голова Федерації профспілок області Микола Колесник.

Крім цього, питання про стан оплати праці неодноразово розглядались і на інших різноманітних заходах, в тому числі засіданнях Президії профспілок області, робочих зустрічах з роботодавцями, колегіях облдержадміністрації.

Територіальною тристоронньою угодою, яку було укладено в 2016 році між обласною організацією роботодавців та Федерацією профспілок у Вінницькій області на 2016-2020 роки, сторони визначили свої зобов’язання, в тому числі і щодо рівня оплати праці регіону.

Проведена робота сприяла тому, що приріст сердньомісячної заробітної плати за січень-грудень 2016 року проти відповідного періоду минулого року виріс на 2,6 відсоткових пункти і склав 23,4%. Середньомісячна заробітна плата за січень-грудень 2016 року зросла на 795 грн. (у відповідному періоді 2015 року зросла на 585 грн.) і становила 4189,0 грн.     

Рівень економічного зростання області, у великій мірі, залежить від створення сприятливого балансу відносин між роботодавцями та найманими працівниками. 

Повернутись Створено: 3 лютого 2017 року, 17:04 Переглядів: 712

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація