Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська взяла участь в засіданні територіальної тристоронньої соціально-економічної ради Роздрукувати

3 лютого, в приміщені облдержадміністрації відбулося засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія. Участь в засіданні ради взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, а також члени тристоронньої соціально-економічної ради, згідно розпорядження голови облдержадміністрації від 28 вересня 2016 року №709.

- Якщо ми не будемо впроваджувати нові форми роботи та проводити реформи – держава буде деградувати, як і людина яка не прагне розвитку, - сказала Людмила Щербаківська. -  Але слід пам’ятати, що будь-які реформи, в першу чергу, мають враховувати інтереси громади. 

В ході засідання говорили про зміни в законодавстві по оплаті праці, які вступили в дію з 1 січня 2017 року, з цим питанням ознайомив присутніх начальник управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько.

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака виступила з питанням стосовно страхового стажу та його необхідності для того, аби мати соціальні гарантії в майбутньому.

«Ефективний соціальний діалог – шлях до соціально-економічного розвитку та забезпечення гідного життя людини праці» з таким питанням доповідав голова Федерації профспілок області Микола Колесник.

Крім цього, питання про стан оплати праці неодноразово розглядались і на інших різноманітних заходах, в тому числі засіданнях Президії профспілок області, робочих зустрічах з роботодавцями, колегіях облдержадміністрації.

Територіальною тристоронньою угодою, яку було укладено в 2016 році між обласною організацією роботодавців та Федерацією профспілок у Вінницькій області на 2016-2020 роки, сторони визначили свої зобов’язання, в тому числі і щодо рівня оплати праці регіону.

Проведена робота сприяла тому, що приріст сердньомісячної заробітної плати за січень-грудень 2016 року проти відповідного періоду минулого року виріс на 2,6 відсоткових пункти і склав 23,4%. Середньомісячна заробітна плата за січень-грудень 2016 року зросла на 795 грн. (у відповідному періоді 2015 року зросла на 585 грн.) і становила 4189,0 грн.     

Рівень економічного зростання області, у великій мірі, залежить від створення сприятливого балансу відносин між роботодавцями та найманими працівниками. 

Повернутись Створено: 3 лютого 2017 року, 17:04 Переглядів: 862

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація