Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Людмила Щербаківська взяла участь в засіданні територіальної тристоронньої соціально-економічної ради Роздрукувати

3 лютого, в приміщені облдержадміністрації відбулося засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія. Участь в засіданні ради взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, а також члени тристоронньої соціально-економічної ради, згідно розпорядження голови облдержадміністрації від 28 вересня 2016 року №709.

- Якщо ми не будемо впроваджувати нові форми роботи та проводити реформи – держава буде деградувати, як і людина яка не прагне розвитку, - сказала Людмила Щербаківська. -  Але слід пам’ятати, що будь-які реформи, в першу чергу, мають враховувати інтереси громади. 

В ході засідання говорили про зміни в законодавстві по оплаті праці, які вступили в дію з 1 січня 2017 року, з цим питанням ознайомив присутніх начальник управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько.

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака виступила з питанням стосовно страхового стажу та його необхідності для того, аби мати соціальні гарантії в майбутньому.

«Ефективний соціальний діалог – шлях до соціально-економічного розвитку та забезпечення гідного життя людини праці» з таким питанням доповідав голова Федерації профспілок області Микола Колесник.

Крім цього, питання про стан оплати праці неодноразово розглядались і на інших різноманітних заходах, в тому числі засіданнях Президії профспілок області, робочих зустрічах з роботодавцями, колегіях облдержадміністрації.

Територіальною тристоронньою угодою, яку було укладено в 2016 році між обласною організацією роботодавців та Федерацією профспілок у Вінницькій області на 2016-2020 роки, сторони визначили свої зобов’язання, в тому числі і щодо рівня оплати праці регіону.

Проведена робота сприяла тому, що приріст сердньомісячної заробітної плати за січень-грудень 2016 року проти відповідного періоду минулого року виріс на 2,6 відсоткових пункти і склав 23,4%. Середньомісячна заробітна плата за січень-грудень 2016 року зросла на 795 грн. (у відповідному періоді 2015 року зросла на 585 грн.) і становила 4189,0 грн.     

Рівень економічного зростання області, у великій мірі, залежить від створення сприятливого балансу відносин між роботодавцями та найманими працівниками. 

Повернутись Створено: 3 лютого 2017 року, 17:04 Переглядів: 787

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація