9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська з депутатами відвідала 9 окремий мотопіхотний батальйон в Попасній Роздрукувати

12 травня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська разом з волонтерами Вінниччини та депутатами обласної Ради Михайлом Повшедним, Григорієм Зозулею і депутатом міської ради Людмилою Ваколюк відвідали 9 окремий мотопіхотний батальйон Збройних Сил України, що дислокується в Попасній.

За дорученням голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія Людмила Михайлівна вручила воїнам нагороди та Почесні грамотами за стійкість та мужність, самовіддану та активну діяльність, спрямовану на захист українського народу та з нагоди другої річниці від дня створення 9 окремого мотопіхотного батальйону. 74 бійці отримали відповідні нагороди.

Під дощем, що розпочався під час нагородження, привітати бійців 9 батальйону прибули командир бригади та командири 10 і 11 окремих мотопіхотних батальйонів Збройних Сил України.

Депутати обласної та міської рад поспілкувалися з бійцями, оглянули їх місце розташування, відвідали солдатської каші, ознайомилися з військовою технікою, що перебуває на території батальйону. Наостанок вони написали побажання нашим захисникам на державному прапорі.

Командир дев’ятого батальйону Сергій Котенко нагородив від імені командування Подякою першого заступника голови обласної Ради Людмилу Щербаківську за підтримку та сприяння обороноздатності нашої держави. Він також передав для почесного вручення Подяки голові обласної Ради Анатолію Олійнику та депутатському корпусу Ради і голові облдержадміністрації Валерію Коровію.

 

Повернутись Створено: 13 травня 2016 року, 12:04 Переглядів: 1340

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація