Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Людмила Щербаківська з депутатами відвідала 9 окремий мотопіхотний батальйон в Попасній Роздрукувати

12 травня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська разом з волонтерами Вінниччини та депутатами обласної Ради Михайлом Повшедним, Григорієм Зозулею і депутатом міської ради Людмилою Ваколюк відвідали 9 окремий мотопіхотний батальйон Збройних Сил України, що дислокується в Попасній.

За дорученням голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія Людмила Михайлівна вручила воїнам нагороди та Почесні грамотами за стійкість та мужність, самовіддану та активну діяльність, спрямовану на захист українського народу та з нагоди другої річниці від дня створення 9 окремого мотопіхотного батальйону. 74 бійці отримали відповідні нагороди.

Під дощем, що розпочався під час нагородження, привітати бійців 9 батальйону прибули командир бригади та командири 10 і 11 окремих мотопіхотних батальйонів Збройних Сил України.

Депутати обласної та міської рад поспілкувалися з бійцями, оглянули їх місце розташування, відвідали солдатської каші, ознайомилися з військовою технікою, що перебуває на території батальйону. Наостанок вони написали побажання нашим захисникам на державному прапорі.

Командир дев’ятого батальйону Сергій Котенко нагородив від імені командування Подякою першого заступника голови обласної Ради Людмилу Щербаківську за підтримку та сприяння обороноздатності нашої держави. Він також передав для почесного вручення Подяки голові обласної Ради Анатолію Олійнику та депутатському корпусу Ради і голові облдержадміністрації Валерію Коровію.

 

Повернутись Створено: 13 травня 2016 року, 12:04 Переглядів: 1162

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація