Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Щербаківська з депутатами відвідала 9 окремий мотопіхотний батальйон в Попасній Роздрукувати

12 травня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська разом з волонтерами Вінниччини та депутатами обласної Ради Михайлом Повшедним, Григорієм Зозулею і депутатом міської ради Людмилою Ваколюк відвідали 9 окремий мотопіхотний батальйон Збройних Сил України, що дислокується в Попасній.

За дорученням голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія Людмила Михайлівна вручила воїнам нагороди та Почесні грамотами за стійкість та мужність, самовіддану та активну діяльність, спрямовану на захист українського народу та з нагоди другої річниці від дня створення 9 окремого мотопіхотного батальйону. 74 бійці отримали відповідні нагороди.

Під дощем, що розпочався під час нагородження, привітати бійців 9 батальйону прибули командир бригади та командири 10 і 11 окремих мотопіхотних батальйонів Збройних Сил України.

Депутати обласної та міської рад поспілкувалися з бійцями, оглянули їх місце розташування, відвідали солдатської каші, ознайомилися з військовою технікою, що перебуває на території батальйону. Наостанок вони написали побажання нашим захисникам на державному прапорі.

Командир дев’ятого батальйону Сергій Котенко нагородив від імені командування Подякою першого заступника голови обласної Ради Людмилу Щербаківську за підтримку та сприяння обороноздатності нашої держави. Він також передав для почесного вручення Подяки голові обласної Ради Анатолію Олійнику та депутатському корпусу Ради і голові облдержадміністрації Валерію Коровію.

 

Повернутись Створено: 13 травня 2016 року, 12:04 Переглядів: 1100

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація