Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська: «Збірка пісень Ольги Янушкевич «Дякую Тобі, Боже» надихає на духовність та милосердя» Роздрукувати

20 лютого в обласному Будинку культури учителя, яким керує Тетяна Мельник, відбулась презентація книги та аудіоальбому духовних пісень Ольги Янушкевич «Дякую Тобі, Боже». Збірку віднесено до категорії народних духовних творів не лише за змістом, а й за музичними ознаками.

Привітати поетесу та композиторку прийшли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, начальник відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів департаменту Тетяна Лісогурська, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов, директор НТКУ "Вінницька регіональна дирекція "ВІНТЕРА" Любов Коваленко, представники педагогічного колективу Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Вінницької академії неперервної освіти, школи І-ІІІ ступенів №10, поціновувачі творчості композиторки, громадськість та журналісти.

– Збірка духовних пісень «Дякую тобі, Боже» спонукає до осмислення нашої духовності, добра, людяності та милосердя, – зазначила Людмила Михайлівна у вітальному слові. – Саме завдяки таким талановитим особистостям, як Ольга Миколаївна, майбутні покоління виховуються на почутті патріотизму, глибокої духовної віри, любові до своєї землі, родини та сім’ї.

Перед присутніми з піснями та композиціями авторки виступили народний жіночий вокальний ансамбль «Любисток» Теплицького районного будинку культури, дитячий ансамбль  «Українські співаночки», вокальна студія «Мрія».

Ольга Янушкевич народилася в смт Теплик, працювала в закладах освіти та культури області. За 25 років педагогічної діяльності створила вісім вокальних колективів, авторка шести аудіоальбомів дитячих пісень. В своїх творах їй вдалось зберегти власний авторський стиль та творчу індивідуальність. Ольга Миколаївна  – переможець численних міжнародних, всеукраїнських та обласних вокально-хорових конкурсів. Нині вона – спеціаліст вищої категорії КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», методист обласного Будинку культури учителя.

Повернутись Створено: 20 лютого 2017 року, 16:29 Переглядів: 1813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація