Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Щербаківська: «Збірка «Україна в огні» демонструє правдиве слово митців, яке так необхідне бійцям на передовій» Роздрукувати

Сьогодні, 25 січня, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська взяла участь у презентації збірки творів вінницьких письменників «Україна в огні», присвяченої подіям на Майдані та сході України. Упорядником унікального та першого в своєму роді видання виступила заслужений працівник культури України, письменниця Валентина Сторожук.

 Головний редактор журналу «Вінницький край», заслужений журналіст України Вадим Вітковський відкрив урочисте зібрання та надав слово першому заступнику.

– Збірка «Україна в огні» вражає не лише високим літературним рівнем, а й демонструє правдиве, виважене слово митців, яке так необхідне бійцям на передовій, – зазначила Людмила Михайлівна у своєму виступі. – Я дякую всім, хто долучився до видання цієї книги, адже в такий непростий час ваша праця є неоціненною.

В презентації взяли участь від облдержадміністрації – директор Департаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю Світлана Василюк, військовий комісар м. Вінниці Олександр Данилюк, письменниця, двічі лауреат Міжнародного конкурсу «Коронація слова», автор збірки Вікторія Гранецька, автор книги «Айдар. Люди з гарячим серцем» та репортажів, написаних з передової Сергій Деркач, поет, автор журналу «Вінницький край» Сергій Татчин, письменниця, радіожурналіст, лауреат Міжнародного конкурсу «Коронація слова» Валентина Гальянова, письменник, автор журналу «Вінницький край» Микола Крижанівський.

Захід відбувся за участю авторів, запрошених воїнів АТО, волонтерів, родичів загиблих героїв, представників громадськості і творчих колективів.

  

Повернутись Створено: 25 січня 2017 року, 18:06 Переглядів: 1082

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація