5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Станіславенко через соціальні мережі підтримує зв'язок із жителями Вінниччини Роздрукувати

– Сьогодні саме комунікація є фундаментом для побудови довірливих суспільних відносин та успішної діяльності кожної публічної людини, - каже депутатка обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко. – Особливо, якщо це – політик, громадський діяч чи державний службовець. Адже сьогодні люди, як ніколи, потребують зворотного зв’язку та інформації – достовірної, чесної, відвертої й доступної. Тому так важливо, щоб кожен політичний, громадський чи державний діяч усвідомлював свою відповідальність перед країною і перед людьми та розумів необхідність у тісному спілкуванні й комунікації з громадськістю. Через соціальні мережі спілкуюся та підтримую зв'язок із жителями Вінниччини не лише під час зустрічей чи живих діалогів.

Вже довгий час Людмила Анатоліївна веде сторінку у Фейсбук «Освіта, культура, сім’я, молодь, спорт, туризм, духовна спадщина Вінницької області», де публікує актуальні, цікаві та важливі новини Вінниччини, які стосуються сфери її діяльності. Також на власній Фейсбук-сторінці депутатка щодня ділиться результати своєї роботи, проектами, ідеями, спільними успіхами та навіть моментами з особистого життя. На сьогодні у Людмили Станіславеко понад 8 тисяч підписників, які стежать за її публікаціями.

Як каже сама Людмила Анатоліївна, завдяки соціальним мережам вона постійно підтримує зв’язок із друзями, колегами, читачами, виборцями та всіма, хто звертається до неї за порадою чи допомогою. І разом завжди вдається вирішити ту чи іншу проблему чи втілити гарну ідею.

– Справді, Інтернет увійшов абсолютно у всі сфери нашого життя, а соціальні мережі стали одними із найзручніших та найдієвіших майданчиків для підтримки комунікації, – продовжує вона. – Особливо ми спостерігаємо це явище нині, коли майже ввесь світ перейшов у режим карантину та роботи онлайн. Вінниччина теж гарно продемонструвала, що навіть в обмежених умовах може продовжувати активно працювати та розвиватися завдяки перевагам Інтернету. Але хотілося б, аби сьогодні багато інших посадовців, обласні депутати чи голови комісій Вінницької обласної Ради взяли до уваги мій приклад і також створили такі сторінки чи групи у соціальних мережах, де ділилися б важливою інформацією та новинами, що стосуються їх діяльності. 

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

Повернутись Створено: 23 квітня 2020 року, 13:13
Оновлено: 23 квітня 2020 року, 13:19
Переглядів: 149

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація