Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Людмила Станіславенко долучилась до проведення Всеукраїнського дитячого турніру Роздрукувати

Вперше за 15 років у Вінниці пройшов Всеукраїнський дитячий турнір «Smash Open». З 27 по 28 липня 36 спортсменів з різних куточків України боролись за звання кращих у двох вікових категоріях.

Захід проходив за ініціативи тренерки клубу «Smash» Ольги Праведної. До організації турніру долучилась депутатка обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, радниця голови Вінницької облдержадміністрації з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, засновниця та президент благодійного фонду Людмила Станіславенко. 

– Підтримка підростаючого покоління має для мене велике значення, – сказала Людмила Анатоліївна. – Саме тому, коли пані Ольга розповіла мені про свою ініціативу, я не задумувалась ні на хвилину й виступила з підтримкою юних спортсменів. Щиро вдячна батькам, які виховують у своїх дітях любов до спорту.

Під час дводенного турніру глядачі могли спостерігати цікаві поєдинки, емоції часом зашкалювали. Юні спортсмени демонстрували свою підготовку та вражали недитячою жагою до перемоги.

За словами ініціаторки турніру Ольги Праведної, змагання з великого тенісу серед дітей не проводились впродовж останніх 15 років.

– Проведення турніру – це своєрідне відродження великого тенісу серед юніорів, – сказала спортсменка. – Місяць тому ми вже проводили подібні змагання. Надихнувшись успіхом, прийняли рішення провести ще один захід – більш видовищний та масштабний. Цього разу географія наших учасників розширилась – це спортсмени з Вінниці, Хмельницького, Одеси, Ворзеля, Шостки, Святопетрівська та Києва. Загалом участь у змаганнях взяло 36 учасників, які вже мають свої відзнаки та залікові бали. 

За словами організаторки, юні тенісисти змагались у одиночних та парних розрядах у двох вікових категоріях: діти до 10 років та до 12 років.

Окрім відзнак від організаторів, учасники отримали спеціальні нагороди від благодійного фонду Людмили Станіславенко, яка активно долучається до проведення у місті заходів, спрямованих на розвиток. За її сприяння у місті проходять змагання з гімнастики художньої та турніри за участю людей з інвалідністю, а також безліч благодійних заходів для важкохворих малюків, дітей з родин бійців АТО, тимчасових переселенців й дітей позбавлених батьківського піклування.

Повернутись Створено: 29 липня 2019 року, 16:13 Переглядів: 643

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація