Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Людмила Станіславенко долучилась до проведення Всеукраїнського дитячого турніру Роздрукувати

Вперше за 15 років у Вінниці пройшов Всеукраїнський дитячий турнір «Smash Open». З 27 по 28 липня 36 спортсменів з різних куточків України боролись за звання кращих у двох вікових категоріях.

Захід проходив за ініціативи тренерки клубу «Smash» Ольги Праведної. До організації турніру долучилась депутатка обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, радниця голови Вінницької облдержадміністрації з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, засновниця та президент благодійного фонду Людмила Станіславенко. 

– Підтримка підростаючого покоління має для мене велике значення, – сказала Людмила Анатоліївна. – Саме тому, коли пані Ольга розповіла мені про свою ініціативу, я не задумувалась ні на хвилину й виступила з підтримкою юних спортсменів. Щиро вдячна батькам, які виховують у своїх дітях любов до спорту.

Під час дводенного турніру глядачі могли спостерігати цікаві поєдинки, емоції часом зашкалювали. Юні спортсмени демонстрували свою підготовку та вражали недитячою жагою до перемоги.

За словами ініціаторки турніру Ольги Праведної, змагання з великого тенісу серед дітей не проводились впродовж останніх 15 років.

– Проведення турніру – це своєрідне відродження великого тенісу серед юніорів, – сказала спортсменка. – Місяць тому ми вже проводили подібні змагання. Надихнувшись успіхом, прийняли рішення провести ще один захід – більш видовищний та масштабний. Цього разу географія наших учасників розширилась – це спортсмени з Вінниці, Хмельницького, Одеси, Ворзеля, Шостки, Святопетрівська та Києва. Загалом участь у змаганнях взяло 36 учасників, які вже мають свої відзнаки та залікові бали. 

За словами організаторки, юні тенісисти змагались у одиночних та парних розрядах у двох вікових категоріях: діти до 10 років та до 12 років.

Окрім відзнак від організаторів, учасники отримали спеціальні нагороди від благодійного фонду Людмили Станіславенко, яка активно долучається до проведення у місті заходів, спрямованих на розвиток. За її сприяння у місті проходять змагання з гімнастики художньої та турніри за участю людей з інвалідністю, а також безліч благодійних заходів для важкохворих малюків, дітей з родин бійців АТО, тимчасових переселенців й дітей позбавлених батьківського піклування.

Повернутись Створено: 29 липня 2019 року, 16:13 Переглядів: 318

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація