Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Людмила Станіславенко передала питну воду військовим Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної Ради, член фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Людмила Станіславенко передала військовим, які проходять навчання під Вінницею, питну воду.

– Сьогодні ми передали хлопцям, що проходять військові навчання на Вінниччині, півтори тонни води, - сказала депутат, голова благодійної організації «Благодійний фонд Людмили Станіславенко». - До мене звернулися волонтери, з якими ми постійно співпрацюємо, розповівши про нестачу питної води. Подібна допомога – це найменше, що я можу зробити для хлопців, які боронять наш спокій. Ми не вперше передаємо допомогу військовослужбовцям і надалі будемо їм допомагати, доки на теренах нашої держави не пануватиме мир та злагода.

Вона також зазначила, що «насправді важко згадати усі акції та благодійні заходи, які спільно з іншими волонтерами й громадськими організаціями проводили на підтримку військових, членів їхніх родин та вимушено-переміщених осіб».

- Перш за все, ми намагаємося надати хлопцям медичну та психологічну допомогу, - додала Людмила Станіславенко. -  Звичайно, не можна забувати і про матеріальний бік проблеми».

 

Повернутись Створено: 10 серпня 2016 року, 10:35 Переглядів: 1053

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація