23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Людмила Станіславенко передала питну воду військовим Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної Ради, член фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Людмила Станіславенко передала військовим, які проходять навчання під Вінницею, питну воду.

– Сьогодні ми передали хлопцям, що проходять військові навчання на Вінниччині, півтори тонни води, - сказала депутат, голова благодійної організації «Благодійний фонд Людмили Станіславенко». - До мене звернулися волонтери, з якими ми постійно співпрацюємо, розповівши про нестачу питної води. Подібна допомога – це найменше, що я можу зробити для хлопців, які боронять наш спокій. Ми не вперше передаємо допомогу військовослужбовцям і надалі будемо їм допомагати, доки на теренах нашої держави не пануватиме мир та злагода.

Вона також зазначила, що «насправді важко згадати усі акції та благодійні заходи, які спільно з іншими волонтерами й громадськими організаціями проводили на підтримку військових, членів їхніх родин та вимушено-переміщених осіб».

- Перш за все, ми намагаємося надати хлопцям медичну та психологічну допомогу, - додала Людмила Станіславенко. -  Звичайно, не можна забувати і про матеріальний бік проблеми».

 

Повернутись Створено: 10 серпня 2016 року, 10:35 Переглядів: 887

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація